Brändituntus

Kaasake töötajad oma ettevõtte brändi ning julgustage neid olema brändisaadikuteks.

teams participating in animate team building activity

Üks oluline strateegia töötajate kaasamiseks ja meeskondade ühendamiseks on kaasata nad ettevõtte brändi. Kui teete samme selle poole, et muuta oma töötajad brändisaadikutes, avaldab see positiivset mõju ka töötajate hoidmisele ja brändi väärtusele. Kliendid tajuvad töötajaid kui usaldusväärseid informatsiooniallikaid. Seeläbi toovad nad brändi ehtsuse, mis aitab luua emotsionaalseid sidemeid inimestega, kes selle brändiga suhtlevad.

Bränd peaks peegeldama ettevõtte kultuuri ja väärtusi ning olema selle lahutamatuks osaks. Töötajad peaksid brändi põhjalikult tundma ning teadma, kuidas seda arvesse võttes tõhusalt suhelda ja tegutseda. See nõuab töötajate koolitamist ettevõtte brändistrateegia teemal. Samuti võiks olla kõigil töötajatel võimalik mingil määral käed külge panna ka selle arendamisel. See nõuab osakondade vahelist usaldust ja koostööd.

Kui soovitakse oma töötajatest arendada brändisaadikud, on juhid protsessis hädavajalikud. Nii nagu ettevõtte kultuuri puhulgi, peavad juhid elama ja hingama brändi taktis ning tegema seda järjekindlalt ja selgelt. Juhtidele, kes on arendamas strateegiat, kuidas arendada oma meeskonnas brändi eesmärke, on kasulikud brändile suunatud juhtimise koolitusprogrammid.

Catalystil on mitmeid erinevaid meeskonnatöö arendamise, töötajate väljasõitude, juhtimistreeningute ja pardalevõtmise programme, mis aitavad tugevdada töötajate kaasamist ja brändi ning brändi strateegia kohta õppimist. Siin on valik Catalysti kõige populaarsematest meeskonnatöö programmidest, mis on suunatud brändi teadlikkuse arendamisele.

Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid