3D püramiid

Meeskonnad teevad koostööd, et ehitada ja kaunistada hiiglaslik püramiid.

1.5 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Selle uuendusliku ja lustliku meeskonnatööd arendava ülesande täitmiseks antakse igale meeskonnale vajalikud vahendid, tööriistad ja põhjalik ehitusprojekt ning nad peavad papist detailidest hiiglasliku püramiidi ehitama. Meeskonnad peavad kasutama oma oskusi probleeme lahendada, et ehitada hulga kujundeid ja nendest omakorda püramiidi. Täpselt nagu hiiglasliku 3D pusle puhul!

Selleks, et projekt piiratud vahendeid kasutades õigeks ajaks valmis saaks, tuleb väga osavalt kasutada selleks antud aega ja ressursse. Ülesannete teostamisel on vajalikud kommunikatsioon ja koostöö ning veendumine, et igal meeskonnaliikmel on kindel ülesanne ja et ta osaleb entusiasmiga nõutud tulemuse tagamises.

Pärast püramiidi valmisehitamist kaunistatakse see sloganite ja värvidega, reklaamides teie brändi sõnumit või konverentsi teemat või hoopis valitud heategevust. Iga püramiidi osa kaunistused peaksid mõjuma ühtse disainina, kui see püramiidi teiste osadega liidetakse.

Ülesande täitmine jätkub tervet gruppi hõlmavas ühises meeskonnatöös, mille käigus kõik tiimid oma püramiididest ühe hiidpüramiidi moodustavad. Ülesandele keerukuse lisamiseks võite üritada viia seda meeskonnatööd arendavat ülesannet läbi grupiga, kuhu kuulub üle 1000 inimese. See on vägagi teostatav ja tulemused on hämmastavad! Lõpptulemust imetledes võivad meeskonnad oma saavutuse ja koostöö üle vaid uhkust tunda!

Õpitulemused

Muistses Egiptuses oli püramiid midagi palju enamat kui lihtsalt ehitis - püramiid sümboliseeris inimese võimet raskusi ületada ja luua midagi imelist ja ajale vastu pidavat. Lisaks ehitamisele peavad meeskonnad treeningu käigus hakkama saama probleemide lahendamisega, tegema koostööd mitmel tasandil ja rakendama oma loovust.

See populaarne meeskonnatöö ülesanne algab iseendale keskendumisega: osalejad töötavad omaette enda pusle osaga ning tegelevad ka ressursside haldamise ja kvaliteedikontrolliga, mis on vajalik selleks, et püramiidi osad valmiksid õigeks ajaks ja oleksid kvaliteetsed.

Järgneb meeskonnale keskendumise osa: inimesed hakkavad koos täitma interaktiivset probleemi lahendamise ülesannet, mis moodustab ehitamise järgmise etapi. Seejärel tuleb viia fookus tervele grupile, et saavutada ühine eesmärk: kombineerida kõiki elemente omavahel nii, et moodustuks terviklik püramiid. Teie firma poolt edastatav sõnum võimendub koheselt, kuna see on osa lõplikust ehitisest.

Selliselt edastatud sõnum on meeldetuletus ühise eesmärgi nimel töötamise jõust.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Ettevõtte sotsiaalse vastutuse (CSR) tegevusena püramiidi ehitades võivad meeskonnad enne üritust paluda klientidel või partneritel püramiidi kaunistamist ''sponsoreerida'' ning raha annetataks teie lemmikheategevusele. Tasuks eraldage sponsoritele osa oma püramiidist, mida nende toel kaunistati või saatke neile foto lõpptulemusest.

Seotud soovitus

Te ületasite meie ootusi – hästi tehtud! Ma pean teiega kindlasti sidet! Üleüldine tagasiside meie meeskonnalt on VAU! Nad ei oleks iial uskunud, et see, mida me lõime, oleks võimalik olnud. Nagu te ütlesite: võimatu võimalikuks! Me armastame 3D püramiide!

Barclays Capital

Saada päring