Lahendused suurtele gruppidele

Suurtele gruppidele mõeldud meeskonnatöö lahendused ja mängud, mis kaasavad kõiki individuaalselt ja loovad kogu grupile ühise kogemuse.

Õige planeerimise ja logistika abil on võimalik meeskonnatööd arendavate tegevustega kaasata suur rühm inimesi. Nii nagu iga teise töötajatele suunatud meeskonnatööd arendava tegevuse puhul, on ka siinkohal kõigepealt vajalik esitada küsimus ,,Miks me meeskonnatööd arendavat tegevust korraldame?" Selle küsimuse esitamine ei erine väiksematele gruppidele sarnase ürituse korraldamisest. Kui olete paika pannud peamised oodatud tulemused ning mõistate oma rühma kuuluvate inimeste olemust, võite hakata mõtlema sellele, milline meeskonnatööd arendav tegevus oleks antud olukorras kõige edukam. Meeskonnatööd arendavad lahendused, mis töötavad hästi väiksemate gruppide kaasamisel, ei pruugi olla sama tõhusad suurte meeskondade puhul. Selleks, et korraldada tõhus ja lõbus üritus suurele grupile, on vaja oskuslikku logistilist planeerimist ja asjatundlikkust. Selleks, et tagada iga indiviidi kaasatus väiksemas alarühmas ning saavutada ühtekuuluvustunne ja ühine jagatud kogemus üle terve suure grupi, on vaja omaette oskusi. Just täpselt sellepärast peategi valima meeskonnatöö lahenduste pakkuja, kellel on olemas vajalikud kogemused ja teadmised meeskonnatööd arendavate tegevuste korraldamises suurtele gruppidele.

Pole vahet, kas soovite läbi viia suurtele gruppidele mõeldud töötubasid või organiseerida väljasõitu ettevõtte töötajatele ning soovite sinna kaasata mõnda suurele grupile mõeldud meeskonnatöö lahendust, on Catalyst valmis teid aitama, säästes teie väärtuslikku aega ja luues täpselt teile sobiva meeskonnatöö lahenduse. Catalystis teame eelnevast kogemusest, milliseid meeskonnatöö lahendusi on võimalik laiendada kuni sajaliikmelisele või suuremale rühmale ning millised neist annavad konkreetses situatsioonis soovitud tulemuse.

Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid