ibuild

Soodustage meeskonna omavahelist suhtlemist!

1.5 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Selles ülimalt kaasahaaravas tegevuses keskendutakse osakondadevahelisele suhtlusele ja koostööle. Igal osaleja mängib oma meeskonna edus olulist rolli. Osalejad jagatakse väiksemateks rühmadeks ja neile antakse suhtlusahelas konkreetne roll. Eesmärk on luua lihtsatest elementidest koosnev mudel, järgides valitud strateegiat ja tehes seda kõike piiratud aja jooksul.

Õpitulemused

ibuild on ühendav kogemus, millel on tugevad tulemused, keskendudes keele tähtsusele, tagasisidele ja projekti samm-sammulise strateegia loomisele. Paika on pandud ranged reeglid, et konkreetselt rõhutada informatsiooni täpse edastamise põhimõtteid. ibuild on suurepärane võimalus parandada ettevõttesisest suhtlemisoskust erinevate meeskondade või osakondade vahel ja samuti ka kliendisuhtlust. ibuild harjutusele järgneb arutelu, kus antakse osalistele võimalus jagada oma kogemusi ja järeldusi.

Seotud soovitus

IBuild oli uskumatult tõhus viis keskendumaks sellele, kuidas me kasutame keelt nii rääkimiseks kui ka kehakeelena. Ülimalt lõbus ja kaasahaarav tegevus pani meid rohkem mõtlema sellele, kuidas me üksteisega suhtleme.

Ferring

Saada päring