15 minutit kuulsust

Tooge ekraanile tõeline Hollywoodi klassika

2 - 4 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
20 - Piiramatu

Kirjeldus

15 minutit kuulsust paneb proovile meeskonnaliikmete egod ja õhutab neid eetriaega maksimaalselt ära kasutama, sest avaneb võimalus särada suurel ekraanil klassikalises Hollywoodi filmis. Esitage tiimidele väljakutse luua enda versioonid tuntud Hollywoodi filmiklassikutest ja pakkuda selle tulemusena ülimalt lõbusat õhtust meelelahutust. Iga tiimi stuudio on varustatud tipptasemel varustusega, mis peaks aitama saavutada tulemust, mille üle uhkust tunda. Planeerimine, stsenaariumi kirjutamine ja harjutamine viivad lõpuks tegeliku filmimiseni ja tõelise loomepalanguni. Vaid kolme tunniga võib teie film ,,purki’’ saada ja te võite oma kolleegide seltsis kokteile rüübata ning oodata ärevusega staariderohkeid esilinastusi, mis kulmineeruvad pisaratest ja naerust tulvil ülilõbusa auhinnatseremooniaga. Tuled… kaamera… läks!

Õpitulemused

Selle lõbusa ja naerurohke meeskonnatöötegevuse käigus raputavad osalejad endalt maha kõik piirangud ja muutuvad loovaks. Nad väljuvad välja oma mugavustsoonist ning astuvad näitlejate, stsenaristide ja operaatorite rolli, saavutades ülimalt lõbusaid tulemusi. Aega on napilt, seetõttu on meeskonnatöö, strateegia ning rollide ja ülesannete tõhus jaotus ja täideviimine edu saavutamiseks ülimalt olulised. Filmimise ja duublite käigus õpivad meeskonnad piiratud aja jooksul suurepäraste tulemusteni jõudma.

Seotud soovitus

Üritus oli suurepärane ja väga hästi korraldatud! Meie meeskond hindas seda kõrgelt ning olen isiklikult väga tänulik kõigile, kes panustasid selle kordaminekusse. Aitäh teile veelkord!

Siemens Healthcare Diagnostics

Saada päring