Meisterlikkus

Arendage oma identiteet, looge strateegia selle arendamiseks ning rakendage seda praktikas!

excellence

Meisterlikkus on enda ning oma meeskonna arendamist vajavate aspektide kindlaks tegemine, nende parandamiseks vajalike strateegiate loomine ning seejärel nende tegevuste rakendamine praktikas. Riski võtmise asemel on liialt lihtne olla oma mugavustsoonis ning jääda oma rutiinsete tegevuste juurde. Selline käitumine pärssib aga meisterlikkuse ning tipptaseme saavutamist ja samuti takistab nii isiklikku kui ka meeskonna arengut. See on tuntud käitumisviis paljude inimeste seas, kes soovivad teha kõike suurepäraselt ning obsessiivselt oma imagot kaitsta. Need inimesed teevad suurepäraselt seda, mida nad oskavad, kuid ei pane ennast seejuures proovile, et saada inimesena veelgi paremaks ning oskuslikumaks.

Võttes omaks uusi õpikogemusi, mis tekitavad kohmetust või näitavad üles oskamatust, on esimene samm arengu suunas ning samuti jätkavad need teed meisterlikkuse ja tipptaseme saavutamiseni. Endas alandlikkuse leidmine, et tunnistada oma haavatavust ning pöörduda teiste poole toe ning abi leidmiseks, on samuti oluline samm oma praegusest tuttavast olukorrast edasi liikumiseks ning uute väljakutsete vastuvõtmiseks. Kui vaadata seda kõike pikemas perspektiivis, annab see rohkem vabadust teekonnal eduni natuke ka komistada.

Hoolimata sellest, et juhid ülistavad innovatsiooni ja töötajate isiklikku arengud, ei tehta tihtitpeale selle suunas aga reaalseid samme. Ettevõtete ning meeskondade juhid saavad õhutada ning julgustada indiviide ning meeskondi saavutamaks meisterlikkust ning tipptaseme poole püüdlemist, premeerides neid uute kasvu potentisaaliga ning väheste tagasilöökidega töömeetodite väljatöötamise eest.


Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid