Animeeri

Meeskonnad loovad digitaalseid animatsioone

2 - 4 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
10 - 100

Kirjeldus

Kas olete animatsiooniga tuttav? Tegemist on tehnikaga, mis seisneb eseme liigutamises ja iga asendi pildistamises, luues kaadrite järjest näitamise abil illusioon liikumisest.

Animeeri on lõbus ja loominguline meeskonnatöölahendus, mis põhineb sellel suurepärasel animatsioonitehnoloogial.

Tiimidel palutakse luua mingil teemal põhinev unikaalne digitaalne animatsioon. Teema võib olla seotud mõne teie väärtuse või protsessiga, aga ka lihtsalt meeskonna ühine valik.

Meetodi alguses loovad tiimid esmalt sisukirjelduse ja valivad sõnumi, mida nad soovivad edastada. Seejärel salvestavad tiimid oma stuudios esemete liikumise. Salvestusega tutvudes näevad osalejad, kuidas nende lugu ellu ärkab; tulemus on rahuldustpakkuv ja sageli väga naljakas.

Õpitulemused

Meetodis Animeeri on igal osalejal oma roll. Iga filmitegija võib kinnitada, et kommunikatsioon, planeerimine ja koordinatsioon on filmitegemise üliolulised elemendid. Need on teie tiimi jaoks arendamist väärt omadused!

Animeeri äratab ellu ärieesmärgid, toote lansseerimised ja olulised sõnumid lõbusal ja ideid tekitaval viisil. Teema paneb paika raamistiku ning sõnumi edastamise võimalusi piirab vaid iga meeskonna kujutlusvõime. Nagu on öelnud Frank Capra:

"Filmitegemisel ei ole reegleid. Ainult patud. Ja kõige suurem patt on igavus."

Suur AITÄH teile ja teie meeskonnale, et muutsite „The Animate” ürituse meie jaoks tõeliselt erakordseks. Minu arvates jäi kõigile osalejatele Investecist väga hea mulje ning nad said aru meie eripärast. Te mõistsite Investeci olemust väga hästi ning teie energia ja kirg oli võimas. Me ootame pikisilmi, et teiega taas koostööd teha.

Investec Bank

Saada päring