Brändid paika

Uurige brändi, missiooni, visiooni ning väärtusi fiktiivsete riikide indentiteetide loomise kaudu.

2 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik
30 - Piiramatu

Kirjeldus

Brändid paika on loominguline ja lõbus meeskonnatöö harjutus, mis uurib brändi ning selle identiteedi probleeme, paludes osalejatel luua täiesti nullist uus rahvuslik brändi identiteet. Meeskonnad leiutavad oma riigid põhinedes nende riikide erinevatele tunnustele. Meeskonnad määravad ja loovad erinevad elemendid, mis defineerivad nende riiki – riigi nimi, lipp, rahvushümn, tants ning rahvariided. Üritus lõpeb energilise Eurovisioni stiilis showga, kus iga rahvus esitleb oma uut riiki lavastatud etenduses koos oma lipu, laulu, tantsu ning rahvariietega.

Õpitulemused

Nii nagu iga riigi puhul, on ka ettevõtte aluseks selle missioon, visioon ja väärtused. Ettevõtte kultuur, uskumused ja töötajate käitumine väljendavad ettevõtte väärtusi, kuid tihtipeale on need vaikimisi tavaks saanud ning ei ole täpselt defineeritud.

Brändid paika on suurepärane võimalus avastada ettevõtte kultuuri tähtsust ja saada teada, kuidas avaldab see mõju ettevõtte logost kaugemal ehk kuidas see mõjutab iga ettevõtte töötaja käitumist.

Saada päring