CSI La Hacienda

Põnev mõrvamüsteerium 3D seiklusega

1.5 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

CSI La Hacienda on kaasahaarav 360-kraadine meeskonda arendav tegevus, mille käigus meeskonnad teravdavad oma deduktiivset arutluskäiku ja koostööl põhinevat otsuste langetamist. Meeskonnad teevad koostööd, et lahendada Roberto Gonzaleze surma mõistatus tema koduses Haciendas. Sisuka detektiivikohvri, reaalajas tõendite ja abistava veebipõhise 360-kraadise virtuaalse platvormi abil uurivad meeskonnad Haciendat, otsides lahendust Gonzaleze perekonna mõistatusele.

Mängurakendus esitab meeskondadele mõistatusi ja väljakutseid. Meeskonnad sisestavad oma vastused samuti mängurakendusse. Lahendused avavad vihjeid, mis aitavad neil mõistatuse lahendada. Virtuaalselt Hacienda igas ruumis liikudes leiavad nad esemeid ja vihjeid, mis neid otsingutel abistavad. Tegevuse arenedes kasutavad meeskonnad kahtlusaluste süü alt vabastamiseks deduktiivset arutluskäiku ja meeskonna konsensust. Meeskond, kes kõige kiiremini ja täpsemalt mõistatustele vastab ja väljakutsed lahendab, avastab tõe ja võidab.

Õpitulemused

CSI La Hacienda osalejad uudistavad virutaalmaailmas ja märkavad olulist infot. Kasutades tõhusat suhtlust, edastavad nad oma tulemused meeskonnale. Kriitiline mõtlemine ja ka järelemõtlemine aitavad meeskondadel fakte analüüsida ja tõlgendada. Konsensuse saavutamiseks peavad meeskonnad kasutama deduktiivset arutelu, tasakaalustades individuaalseid tõlgendusi ja vastandlikke arvamusi. Ajasurve all kasutavad müsteeriumi lahendavad meeskonnad ühiste otsuste tegemisel erinevat mõtlemist. See meetod esitab väljakutse ja arendab meeskonna usaldust ja ühtsust.

Saada päring