Põgenemine maffia eest - online

Kaug-meeskondadele loodud interaktiivne põgenemismäng

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Videokonverentsi lahenduse vahendusel algab Põgenemine maffia eest salapärase videoga, mis jutustab meeskondadele, et neid süüdistatakse täiuslikus varguses. Nad olid valel ajal vales kohas. Meeskondadel on piiratud aeg, et paika panna omapoolne versioon ning teha kindlaks, kus nad olid ööl, kui rööv toime pandi.

Mängujuhi veebipõhise sissejuhatuse järel juhendab Go Teami rakendus meeskondi läbi erinevate väljakutsete nende endi seadmetes. Väljakutseteks on erinevad põgenemismängu stiilis ülesanded: näiteks piltidelt kindlate objektide leidmine, nuputusülesanded, mustrite arvamine, müstilised hääled ja palju muud! Meeskonnad teenivad õigete vastuste äraarvamise korral punkte ning võitjaks tuleb meeskond, kes kogub mängu lõpuks enim punkte. Lisaks on kõigil meeskondadel vaja mängu lõpetamiseks pead kokku panna ja koostööd teha, et oma nimi puhtaks teha ja maffiale koht kätte näidata!

Õpitulemused

Põgenemine maffia eest on ülimalt kaasav meeskonnatöö lahendus. Piiratud aeg, võistluslik teema ja erinevad väljakutsed, mille hulka kuuluvad näiteks piltmõistatused, koodide arvamine, sümbolite asendamine, nuputusülesanded, objektide otsimine piltidelt, mõistatused, eriskummalised hääled ja teatraalsed etteasted, nõuavad meeskondadelt müsteeriumi lahendamiseks erinevate oskuste kombineerimist ja loovaid lahendusi. Viimase sammuna tuleb mängu meeskondadevaheline koostöö, et murda lahti viimane kood ja maffia eest põgeneda!

Remote Team Activity

Lahendus kaug-meeskonnale

Kui teie meeskond ei saa füüsiliselt kokku tulla, proovige selle lahenduse internetipõhist versiooni, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevate meeskondade jaoks. Meeskonnavaimu teadlik hoidmine on eriti oluline, kui ühised tegevused toimuvad vaid ekraanide vahendusel. Paneme ekraanid meeskonna kasuks tööle kasutades tuttavaid videokonverentsi lahendusi, et juhtida teie meeskonda põneva kogemuse vältel. Võtke meiega ühendust, et teada saada, kuidas saame seda lahendust just teie kaug-meeskonnale sobivaks kohandada.

Saada päring