Global Festival Game Online

Lõbutsege üheskoos muusikafestivalidel!

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskonnad kehastavad sõprade seltskondi, kes lähevad üheskoos suvisele muusikafestivalile. Festivalile sisenemiseks peavad nad oma seadmesse alla laadima vastava rakenduse ja skannima sellega QR koodi. Festivalialal on seitse erinevat lava, millest igaühel esitatakse erinevat stiili muusikat. Meeskonnad hakkavad festivalialaga tutvuma ning selle käigus punkte koguma. Näiteks tuleb neil lahendada mõistatusi, otsida fakte, teha oma festivalikogemusest pilte ja videoid ning vastata erinevatele küsimustele. Kõige rohkem punkte kogunud meeskond kuulutatakse võitjaks.

Õpitulemused

Global Festival Game toob kaugmeeskonna igapäevaellu vaheldust, aitates meeskonnaliikmetel oma senised rollid unustada ning oma töökaaslastega vabamal moel suhelda. Mängu edenedes tuleb osalejatel oma probleemide lahendamise oskusi analüüsida ja täiustada. Nad peavad õppima tõhusalt informatsiooni koguma ning seda omavahel kommunikeerima, et koguda muusikavaldkonna kohta rohkem teadmisi ja teenida seeläbi oma meeskonnale punkte.

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring