Go explore avastusretk

Meeskonnad avastavad enda valitud sihtkohta

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Go explore avastusretk võimaldab teie meeskonnal suunduda erinevatesse sihtkohtadesse, kuhu kuuluvad erinevad linnad, kunstigaleriid, muuseumid, loomaaed, akvaarium, sportimiskohad, planetaarium ja mitmed muud huvitavad paigad! Võite saada oma meeskonnaga kokku ja minna üheskoos välja lõbutsema, samal ajal õppides meie auhinnatud rakenduse juhendamisel uusi fakte enda valitud toimumispaiga kohta. Või kui teie meeskond teeb kaugtööd ja teil ei ole võimalik olla ühes ja samas füüsilises asukohas, proovige hoopis meie Virtual Go Explore lahendust, mis on saadaval igas seadmes ning seda mistahes asukohas - kasvõi teie elutoas! Harjutuse jooksul võistlete mitmetes meeskondlikes väljakutsetes, nagu näiteks viktoriinid, video- ja piltülesanded, mis on kõik aitavad teil oma meeskonnaga veelgi lähedasemaks saada, samal ajal uusi fakte õppides ja üheskoos lõbutsedes!

Õpitulemused

Go Explore raames on osalejad kaasatud ning nad lõbutsevad üheskoos avastades ümbritsevat keskkonda ja õppides tundma üksteise tugevusi. Juhtimine ja delegeerimine tagavad meeskonna paralleelse ning meeskonnaliikmete tugevustel põhineva töö. Kasutage seda lahendust näiteks konverentside ergutava vahepalana, et motiveerida ja innustada osalejaid, ühendada gruppi, avastada konkreetseid õpiväljundeid või lihtsalt üheskoos läbi jagatud kogemuse lõbutseda. Go Explore rakendamisvõimalused on piiritud. Seda on võimalik kasutada nii töötajate kaasamiseks, personali koolitamiseks, tooteesitlustel, turunduse ja kampaaniate jaoks kui tagasiside kogumiseks. Go Explore on suurepärane viis kaasamaks, motiveerimaks ja ühendamaks kaugtööd tegevaid meeskondi.

Seotud soovitus

Unikaalne viis muuseumi avastamiseks. Meie MICE grupile meeldis selline väljakutsuv ülesanne ja nad ootavad Go Teami kasutamist ka meie järgmisel reisil.

Kinetica

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring