Go explore avastusretk

Meeskonnad avastavad enda valitud sihtkohta

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Go explore avastusretk võimaldab teie meeskonnal suunduda erinevatesse sihtkohtadesse, kuhu kuuluvad erinevad linnad, kunstigaleriid, muuseumid, loomaaed, akvaarium, sportimiskohad, planetaarium ja mitmed muud huvitavad paigad! Võite saada oma meeskonnaga kokku ja minna üheskoos välja lõbutsema, samal ajal õppides meie auhinnatud rakenduse juhendamisel uusi fakte enda valitud toimumispaiga kohta. Või kui teie meeskond teeb kaugtööd ja teil ei ole võimalik olla ühes ja samas füüsilises asukohas, proovige hoopis meie Virtual Go Explore lahendust, mis on saadaval igas seadmes ning seda mistahes asukohas - kasvõi teie elutoas! Harjutuse jooksul võistlete mitmetes meeskondlikes väljakutsetes, nagu näiteks viktoriinid, video- ja piltülesanded, mis on kõik aitavad teil oma meeskonnaga veelgi lähedasemaks saada, samal ajal uusi fakte õppides ja üheskoos lõbutsedes!

Õpitulemused

Go Explore raames on osalejad kaasatud ning nad lõbutsevad üheskoos avastades ümbritsevat keskkonda ja õppides tundma üksteise tugevusi. Juhtimine ja delegeerimine tagavad meeskonna paralleelse ning meeskonnaliikmete tugevustel põhineva töö. Kasutage seda lahendust näiteks konverentside ergutava vahepalana, et motiveerida ja innustada osalejaid, ühendada gruppi, avastada konkreetseid õpiväljundeid või lihtsalt üheskoos läbi jagatud kogemuse lõbutseda. Go Explore rakendamisvõimalused on piiritud. Seda on võimalik kasutada nii töötajate kaasamiseks, personali koolitamiseks, tooteesitlustel, turunduse ja kampaaniate jaoks kui tagasiside kogumiseks. Go Explore on suurepärane viis kaasamaks, motiveerimaks ja ühendamaks kaugtööd tegevaid meeskondi.

Remote Team Activity

Lahendus kaug-meeskonnale

Kui teie meeskond ei saa füüsiliselt kokku tulla, proovige selle lahenduse internetipõhist versiooni, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevate meeskondade jaoks. Meeskonnavaimu teadlik hoidmine on eriti oluline, kui ühised tegevused toimuvad vaid ekraanide vahendusel. Paneme ekraanid meeskonna kasuks tööle kasutades tuttavaid videokonverentsi lahendusi, et juhtida teie meeskonda põneva kogemuse vältel. Võtke meiega ühendust, et teada saada, kuidas saame seda lahendust just teie kaug-meeskonnale sobivaks kohandada.

Saada päring