Haunted House

Põgenege virtuaalsest kummitustemajast

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

On saabumas öö. Teie jalge ees lookleb tee pimedasse metsa. Eemalt paistab üksik maja. Selle keldrist kostub kõrvu kõhedusttekitavat hüpnootilist muusikat. Majale lähemale jõudes avaneb selle värav ning uks kriiksatab lahti, kutsudes teid sisse. Niipea kui teie grupp on üle ukseläve astunud, prantsatab uks teie selja taga pauguga kinni. Te olete nüüd majja lõksu jäänud. Te avastate, et üks teie meeskonnaliige suudab surnutega suhelda. See on teie meeskonna vaimudelausuja, kellele on pandud iga toa kummituste ja pahatahtlike vaimude poolt needus kolme õudsa ülesandega. Küünal väreleb. Kell tiksub. Otsige toast vihjeid, mis aitaksid teie vaimudelausujal müsteeriumid lahendada, järgmisse tuppa pääseda ning seeläbi üheskoos kummitustemajast plehku panna.

Õpitulemused

Haunted House on loodud spetsiaalselt meeskondades julge hoiaku ja vapruse arendamiseks. Mäng soodustab meeskondi tegema koostööd, väärtustades seejuures iga inimese ideid, soodustades aktiivset kuulamist ning aktiivset arutelu. Meeskonnasisese usalduse kasvades jätavad osalised kõrvale hirmu läbikukkumise ees, nad julgevad avaldada oma arvamust ning oma ideid teistele selgelt edasi anda. Läbi usalduse, eneseusu ja julge hoiaku avastavad meeskonnad, millist edu võib deduktiivne koostööl põhinev arutlus neile tuua.

Põnevuse ja ärevuse korral võib praktiline ja loogiline mõtlemine olla raskendatud. Meeskonnad, kes säilitavad selget pead, on võimelised pinge all ratsionaalselt mõtlema ning oskavad üheskoos probleemidele lahendusi leida.

Kaasahaaravad ja lõbusad põgenemistoa stiilis väljakutsed ning põnev mängu teema panevad osalised meeskonnatööd uue vaatenurga alt nägema. Neil on võimalik oma meeskonnakaaslastega suhelda uudsel ja vabal viisil, mis toob täiesti värske vaatenurga sellele, kuidas nad meeskonnana käituvad.

Haunted House paneb julge meeskonnatöö kriitilised komponendid mängulisse võtmesse ning see on teie meeskonnale meeldejääv jagatud kogemus, mida saate üheskoos veel pikalt meenutada.

remote teams


Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Seotud soovitus

I would like to say a BIG THANK YOU for making this virtual team building event special. It was very fun, easy to set up, collaborative with a very positive and great atmosphere from the get go! The feedbacks we already received so far speak from themselves: "This was super fun”, "That was the best so far from all the virtual games we had” and a quick poll among the team rated this event at 9.5/10.

Betsson

Saada päring