Haunted House

Põgenege virtuaalsest kummitustemajast

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

On saabumas öö. Teie jalge ees lookleb tee pimedasse metsa. Eemalt paistab üksik maja. Selle keldrist kostub kõrvu kõhedusttekitavat hüpnootilist muusikat. Majale lähemale jõudes avaneb selle värav ning uks kriiksatab lahti, kutsudes teid sisse. Niipea kui teie grupp on üle ukseläve astunud, prantsatab uks teie selja taga pauguga kinni. Te olete nüüd majja lõksu jäänud. Te avastate, et üks teie meeskonnaliige suudab surnutega suhelda. See on teie meeskonna vaimudelausuja, kellele on pandud iga toa kummituste ja pahatahtlike vaimude poolt needus kolme õudsa ülesandega. Küünal väreleb. Kell tiksub. Otsige toast vihjeid, mis aitaksid teie vaimudelausujal müsteeriumid lahendada, järgmisse tuppa pääseda ning seeläbi üheskoos kummitustemajast plehku panna.

Õpitulemused

Haunted House on loodud spetsiaalselt meeskondades julge hoiaku ja vapruse arendamiseks. Mäng soodustab meeskondi tegema koostööd, väärtustades seejuures iga inimese ideid, soodustades aktiivset kuulamist ning aktiivset arutelu. Meeskonnasisese usalduse kasvades jätavad osalised kõrvale hirmu läbikukkumise ees, nad julgevad avaldada oma arvamust ning oma ideid teistele selgelt edasi anda. Läbi usalduse, eneseusu ja julge hoiaku avastavad meeskonnad, millist edu võib deduktiivne koostööl põhinev arutlus neile tuua.

Põnevuse ja ärevuse korral võib praktiline ja loogiline mõtlemine olla raskendatud. Meeskonnad, kes säilitavad selget pead, on võimelised pinge all ratsionaalselt mõtlema ning oskavad üheskoos probleemidele lahendusi leida.

Kaasahaaravad ja lõbusad põgenemistoa stiilis väljakutsed ning põnev mängu teema panevad osalised meeskonnatööd uue vaatenurga alt nägema. Neil on võimalik oma meeskonnakaaslastega suhelda uudsel ja vabal viisil, mis toob täiesti värske vaatenurga sellele, kuidas nad meeskonnana käituvad.

Haunted House paneb julge meeskonnatöö kriitilised komponendid mängulisse võtmesse ning see on teie meeskonnale meeldejääv jagatud kogemus, mida saate üheskoos veel pikalt meenutada.

Seotud soovitus

Meetod Haunted House oli lõbus ja me nautisime seda. See oli üleüldiselt meeldiv virtuaalse ürituse kogemus.

Hilti

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring