Tipu vallutamine

Meeskonnad töötavad ühise rühmana, et juhtida ekspeditsiooni Mount Everesti tippu.

1.5 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

20 virtuaalpäeva kestva ekspeditsiooni käigus peavad meeskonnad juhatama oma kliendid Everesti tippu ja turvaliselt baaslaagrisse tagasi. Arvesse tuleb võtta hulgaliselt tegureid nagu kliendi füüsiline vorm, ilmaolud, parim tee tippu, aklimatiseerumine, hapniku kasutamine, telkide püstitamine ja strateegiaid, millega teisi meeskondi võita. Oluline info edastatakse ekspeditsiooni igal virtuaalpäeval meeskondade tahvelarvutitesse. Meeskonnad võistlevad teiste meeskondadega kiirelt arukate otsuste langetamises. Igas kõrgusvahemikus on ruumi piiratult ja seega meeskonnad, kes ei ole piisavalt kiired, saavad halvema raja või ei saa üldse edasi liikuda!

Oma teekonna jooksul peavad meeskonnad täitma hulgaliselt aktiivsust nõudvaid ülesandeid, sealhulgas telgi kokkupakkimine aja peale, mägironimisrihmade peale panemine seotud silmadega ja magamiskoti kokkupakkimine. Meeskonnad peavad ka otsustama, mida nende giid peab kandma – telke, hapnikuvarusid ja/või kliente. Kõrgemale mäkke jõudes võidavad kliendid oma meeskonnale punkte, ent kui nad piisavaid varusid kaasa ei võta, ohustab neid halva aklimatiseerumise tagajärjel haigestumine ning ebaõnnestumine.

Õpitulemused

Selle kõrgtehnoloogilise interaktiivse tahvelarvutimängu puhul on pööratud suurt tähelepanu detailidele; mäng põhineb põhjalikel uuringutel kogemusliku õppimise vallas ning keskendub juhtimisele ja otsuste vastuvõtmisele. Tipu vallutamine toob välja tugevad paralleelid mägironijate edukalt Everesti tippu juhatamiseks vajalike oskuste ning äri ja projektijuhtimise tavade ning täpsemalt meeskonna juhtimise ja ärijuhtimise oskuste vahel. Tippu vallutada üritavad mägironijad seisavad silmitsi samade raskustega mis ärijuhid, kes üritavad ärimaailmas edukalt tippu jõuda. Tõhusa kogemusliku õppevahendina põhineb Tipu vallutamine kaasahaaraval populaarsel teemal, sisaldab huvitavaid komponente, on lõbus ja samas keeruline ning seda saab seostada igapäevakogemustega.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Mängu mõju saab laiendada osalejatelt suuremale ringile muutes mängus teenitud punktid rahaliseks või ajaliseks toetuseks mõnele heategevusorganisatsioonile. Toetage tavapäraseid partnerorganisatsioone või leidke heategevuslik projekt B1G1 kodulehelt.

together apartKaug-meeskonnad - Hübriidmeeskonnad - Mitmes erinevas asukohas paiknevad meeskonnad

See lahendus on loodud ühes asukohas töötavatele meeskondadele, kaug-meeskondadele, hübriidmeeskondadele ja mitmes erinevas asukohas paiknevatele töötajatele. Võtke meiega ühendust, kui teie meeskond töötab kodukontorist või teie kontorid asuvad erinevates paikades või erinevates riikides, et saaksime teile anda lisainformatsiooni selle lahenduse online või hübriidversiooni kohta. Lahendusi on võimalik kohandada vastavalt teie meeskonna eripäradele, seega võtke julgesti meiega ühendust, et saaksime luua just teie meeskonnale sobiva lahenduse.

Seotud soovitus

Me soovisime üritust, mis hõlmaks endas konkureerimist, kiiret mõtlemist, vastupidavust, meeskonnatööd ja mis oleks kõige selle kõrval meie meeskonnale ka meelelahutuslik. Kogu meie meeskond oli üritusse kaasatud ning tulemusi rakendati tagasi kontoris olles oma igapäevases töös.

Skye London, People and Culture Manager
Artisan Recruitment

Saada päring