Tundes sind, tundes mind- Online

Lõbus virtuaalne barjääri murdja

30 minutit - 1 tund
Siseruumides
Koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Tundes sind, tundes mind on muretu kaugmeeskonna loomise tegevus, mille eesmärk on kiirendada võrgustike ja suhete loomist teie meeskonnas.

Tegevus algab soojendusharjutusega, et viia osalejad oma esimese väljakutseni; kus üksikisikute ülesandeks on koguda teiste mängijatega võimalikult palju ärilisi ja isiklikke ühisjooni. Meie ainulaadne mäng hoiab energia sumisemas.

Kokku on kolm vooru. Iga vooru vahel naasevad üksikisikud põhiruumi kiireks järelkontrolliks, mida juhib võõrustaja, kes võimaldab jagada erilisi sidemeid suurema rühmaga. Seejärel saadetakse osalejad teise ringi erinevate mängijatega, mis võimaldab kõigil kohtuda rohkemate grupi inimestega.

Üksikisikud asuvad uuesti looma grupi heaks sidemeid kuni viimase vile kõlamiseni. Pärast sündmust saadame teile leitud ühisjoonte jaotuse, mida saate oma meeskonnaga jagada, et aidata neil töökohal uuesti ühendust luua.

Õpitulemused

Suhted on olulised ja tihedalt seotud tööjõud on iga organisatsiooni jaoks väärtuslik eelis. Tundes sind, tundes mind aitab luua ühisosa inimeste vahel, silub teave jagamise teed, mis paratamatult viib paremate tulemusteni.

Keskendudes mitmekesisusele ja kaasamisele, tähistab Tundes sind, tundes mind erinevusi ja juhib osalejate tähelepanu ühistele väärtustele. Edukad osalejad kasutavad aktiivset kuulamist, et avastada ühisjooni enda ja teiste vahel. Nad kasutavad ka sisutihedat võrgusuhtlust, et oma sõnum selgelt edastada.

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring