Koera kodu

Meeskonnad ehitavad ja kaunistavad koerakuudi

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
30 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskonnatööd soodustava Koera kodu käigus töötavad meeskonnad etteantud tööriistakomplekti ja ehitusmaterjalidega. Omapärase koerakuudi disainimiseks ja ehitamiseks peavad meeskonnad kasutama oma aega ja ressursse efektiivselt. Seejärel võistlevad meeskonnad erinevates võistlustes, et võita erinevaid kujunduselemente ja -materjale nagu näiteks värvid ning terrassid.

Kui kuudid on valmis, korraldatakse näitus. Koostöös kohaliku loomade varjupaigaga, kutsutakse üritusele tubli kutsu, kes nuusib välja võitja! Lisaks antakse välja erinevaid lisaauhindu nagu näiteks „Kõige loomingulisem kuut” ja „Kõige suurem meeskonnavaim” jne.

Õpitulemused

Meeskonnad peavad kindlaks tegema üksteise individuaalsed oskused ning rakendama projektijuhtimise meetodeid nii, et projekteerimine, kaunistamine, planeerimine ja ehitamine oleksid lõpule viidud etteantud aja ning piiratud vahenditega.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Meeskondade poolt ehitatud koerakuudid on võimalik viia kingitusena näiteks koertele kodu otsivatele organisatsioonidele või korraldada oksjon, millest saadud tulu annetatakse loomade varjupaigale.

Seotud soovitus

Kohal olnud projektijuht tagas, et kõik oleksid kaasatud ning keskendunud oma ülesannetele. Inimesed lasid käiku oma erinevad oskused alates puidutööst kuni loova kaunistamiseni. See oli väga lõbus! Kõigil oli hea meel, et nende pingutused täitsid õilsat eesmärki.

Metlife

Saada päring