Koogivõistlus

Meeskonnad disainivad ja kaunistavad ettevõtte teemalise koogi.

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - 200

Kirjeldus

Meeskondadele antakse erinevad põhikoostisosad ja abivahendid, mida nad vajavad eelnevalt valmis küpsetatud koogi disainimiseks ning kaunistamiseks. Võistkonnad panevad mängu kookide kaunistamise erinevad võimalused alustades joonistamise ja kontseptsiooni disainimisega kuni lõikamise, üksteise otsa kuhjamise, kuju andmise ja muidugi mis kõige tähtsam, erinevate kihtide ladumise ning kaunistamisega. Samuti on võimalus osaleda erinevates lisaülesannetes, et saada endale lisadekoratsioone või eriti suuri boonuseid, mis võivad koogi võidule viia. Kui meeskonnad on kookide kaunistamisega ühele poole saanud, pannakse need ühele lauale ritta ning meeskonnad esitlevad inspiratsiooni oma kookide dekoratsioonide taga. Kohtunikud valivad seejärel võitjameeskonna ja annavad üle auhinna parima koogi eest!

Õpitulemused

Koogivõistlus tõstab esile individuaalse osalemise ja meeskonnatöö eeliseid, hõlmates seejuures ettevõttepõhiseid eesmärke ning organisatsiooni väärtusi.

Oma kookide disainimisel on meeskondadel vabadus mõelda loovalt ja õppida kasutama ühist innovaatilisust. Üheskoos kunsti loomisest saadav rahulolu on kõigile inspireeriv ja meeldejääv.

Seotud soovitus

Me olime tõeliselt üllatunud, et selline väliselt lihtne kontseptsioon saab hõlmata meie ettevõtte väärtusi ning konkreetseid konverentsi eesmärke. Kõik meeskonnad nautisid seda loovat tegevust, kus nad said käed külge panna ning toota huvitavaid ja mitmekülgseid kooke!

Bayer

Saada päring