Prügist pillid

Meeskonnad mängivad orkestrina prügist leiutatud instrumentidel.

1 - 1.5 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
25 - 60

Kirjeldus

Tuleviku nägemine värske pilguga on progressiivse äristrateegia seisukohalt ülioluline. Prügist pillid julgustab osalejaid muutma oma arusaamu sellest, mida piiratud ressurssidega teha saab.

Prügist pillid pakub uudse lähenemisega muusikalist kogemust professionaalselt häälestatud ’’prügimäelt’’ pärit materjalidest instrumentidega. Teie meeskonna kollektiivne loovus vabaneb ja tulemuseks on täiesti unikaalne bänd. Osalejatele antakse ülesandeks improviseerida, luua, juhatada, avastada ja kogeda erinevaid helisid alates videviku helidest kuni lõbusa jalgade trampimiseni. See kõikehõlmav energialaks kujutab endast võrdsete võimalustega valdkonda, mis sobib nii introvertidele, hedonistidele, tarkpeadele kui ka veidrikele ning võimaldab kõigil end väljendada. Iseloomust olenemata loovad grupi liikmed kaunist ja emotsionaalset muusikat selliste imeliste leiutiste abil nagu häälestatud survepaagid, klapiga telefonid ja harmoonilised tuletõrjealarmid.

Mõelge ’’kastist välja’’ ja olge tunnistajaks sellele, kuidas teie kolleegid lõbutsevad ja naeravad, luues ühiselt muusikalist sensatsiooni, mis on originaalne ja lõbus.

Õpitulemused

Prügist pillid kujutab endast loomingulist väljendusviisi, mis protsessi käigus stimuleerib üheskoos keskendumist, meeskonnasisest usaldust, ühist tulevikunägemust ja positiivset suhtumist.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Prügist pillid toob päevakorda taaskasutuse ja leidlikkuse. Kõik on väga audentne, sest kõik ongi korduvkasutatud. See üritus propageerib keskkonnasõbralikke väärtusi ja hämmastab kõiki, kes seda proovivad.

Seotud soovitus

Suurepärane meetod kasutamaks vanu materjale muusika tegemiseks. Suurepärane meeldetuletus meile kõigile leidlikust taaskasutusest. See oli hirmnaljakas!

Philips

Saada päring