Suupill suule

Kaasahaarav suupilli mängimise sessioon

30 minutit - 1.5 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
50 - Piiramatu

Kirjeldus

USA lõunaosariikide helisid esile tuues on bluusisuupill midagi enamat kui lihtsalt muusikariist. Suupill suule käigus teevad osalejad läbi rea lõbusaid harjutusi, mis kulmineeruvad suurejoonelise ühise suupillimängu sessiooniga, mis jääb kauaks meelde.

Lahendust on võimalik läbi viia ka Meistriklassi vormis, mille käigus osalejaid juhendab professionaalne muusik. Igaljuhul on tegemist millegi enamaga kui lihtsalt energiasüstiga konverentsi käigus. Suupill suule on oma põlvkonna kõige tähelepanuväärsema bluusimuusiku arendatud Eddie Martinit tunnustatakse kui ühte maailma juhtivat bluusikitarristi, vokalisti ja suupillimängijat. Kui soovite õppida suupilli mängima, siis on Eddie selleks kõige õigem mees.

Lahendus algab hingamisharjutustega ja seejärel tutvustatakse osalejatele nende pille ning bluusisuupilli põhitõdesid. Mida vilunumaks inimesed muutuvad, seda kiiremini edeneb ka ülesanne. Varsti mängivad nad suupilli nagu üks mees ja jätkavad pidurdamatu rütmiga, mis meenutab läbi Mississippi delta lõuna suunas kihutavat kaubarongi. Pala lõppedes on meeskond täis energiat ja entusiasmi. Ja nüüd oskavad nad bluusi mängida!

Mälestusena ühisest musitseerimisest võib iga meeskonnaliige oma suupilli endaga koju kaasa võtta - suupillidele võite trükkida oma firma logo või konverentsi teema.

Õpitulemused

Suupill suule on energiast tulvil lahendus, mis sõna otseses mõttes puhub piirangud minema tõestamaks, et meeskonnatöö, hea kommunikatsiooni ja endasse uskumise abil on kõik võimalik. See lahendus suudab kujundada ümber meeskondi, nihutades selle liikmete isiklikke piire, avades nende meeli ja ühendades inimesi unikaalsel ja mõjuval viisil, mis jääb kauaks meelde.

Seotud soovitus

Vau, milline kosutav üritus. Meie konverentsi tipphetk. See inspireeris ja motiveeris kõiki osalejaid.

Accenture

Saada päring