Vajuta!

Meeskonnad võistlevad erinevates ülesannetes, et tulla võitjaks!

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
20 - 200

Kirjeldus

Vajuta! on energiline, interaktiivne ja tubane tahvelarvutil põhinev meeskonnatöö lahendus, mida on võimalik kohandada, et see annaks meeldejääval moel edasi olulisi sõnumeid. Igale meeskonnale antakse kaks tahvelarvutit, mis on omavahel juhtmevabalt paaristatud, et osalejad saaksid iga otsuse puhul koostööd teha. Moderaator tutvustab mängu ja on viktoriini läbiviija rollis, kontrollides tegevuse kiirust ning juhtides tahvelarvutite võrgustikku. Üks nupulevajutus ja koheselt ilmub kõikidesse tahvelarvutisse järgmine ülesanne. Meeskonnad osalevad erinevates oskuslikes ja füüsilistes väljakutsetes ja nuputamisülesannetes, mis on kohandatud süvendamaks mingi kindla toote tundmist ning looma mängulist suhtlemist. Valige erinevate kaasavate, personaliseeritud ja hästi läbimõeldud tegevuste seast endale sobivad, et muuta oma grupid ühtseteks meeskondadeks!

Õpitulemused

Vajuta on kohandatav ja võimaldab keskenduda tootetundmise või bränditeadlikkuse parandamisele või teie poolt valitud spetsiifilisele tulemusele. See tegevus annab konverentsil osalejatele energiasüsti, motiveerides ja innustades neid, kui nad grupina koostööd teevad ja unustamatuid ühiseid elamusi kogevad. Vajuta on äärmiselt kaasahaarav kõrgtehnoloogiline laual läbiviidav meeskonnatöö, mis toimib võrdselt hästi nii päevasel konverentsil kui ka õhtuseks meelelahutuseks.

Vajuta! on väga kohandatav ning uuenduslik programm, mida muudeti vastavalt meie poolt soovitud tulemustele. Lisaks sellele, et UNIVERSUM-iga ehk Catalyst Rumeeniaga oli rõõm koostööd teha, andsid nad meile loomingulisi ideid, mille nad edukalt meie üritusse põimisid.

Luiza Toma
Danone Romania

Saada päring