Ameerika mäed

Ehitage raudtee ja kihutage rongidega võidu.

30 minutit - 1 tund
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Mõnikord on kõige lihtsamad ideed need kõige võimsamad.

See vägev suhteid soojendav harjutus toob koostööl põhineva mõtlemise võistluslikku ning loovat meisterdamist nõudvasse meeleolukasse vahepalasse. Ülesandes, mis paneb proovile nende leidlikkuse, ajajuhtimise- ning suhtlemisoskused, peavad meeskonnaliikmed tegema tihedat koostööd, et panna kokku keerukas raudteesüsteem ning võistelda teiste meeskondade vastu.

Kasutades kiirkinniteid ja paberist vardaid peavad meeskonnad tegema koostööd, et ehitada üheskoos jupp jupi haaval raudtee.

Peale kiiret harjutusringi hakkavad meeskonnad oma rongidega võidu kihutama koordineerides ning sünkroniseerides selleks oma liigutusi. See loob keskkonna, kus kõik meeskonnaliikmed töötavad kooskõlas, et jõuda oma meeskonnaga teistest ette. See on mäng, mis hõlmab paljusid erinevaid olulisi oskusi ning arendab kiiret mõtlemist nii individuaalsel kui ka meeskondlikul tasandil.

Õpitulemused

See vägev suhteid soojendav harjutus toob koostööl põhineva mõtlemise võistluslikku ning loovat meisterdamist nõudvasse meeleolukasse vahepalasse. Selleks, et olla edukas, peavad meeskonnad panema mängu oma leidlikkuse, ajajuhtimise- ning suhtlemisoskused. Ameerika mäed loob keskkonna, kus kõik meeskonnaliikmed töötavad kooskõlas, et jõuda oma meeskonnaga teistest ette. See on mäng, mis hõlmab paljusid erinevaid olulisi oskusi ning arendab kiiret mõtlemist nii individuaalsel kui ka meeskondlikul tasandil.

Seotud soovitus

Aeg sundis kõiki tagant kiirelt mõtlema, eesmärgikindlalt suhtlema ja ühise meeskonnana töötama. Palju nalja!

Tesco

Saada päring