Minutimäng

Meeskonnad kasutavad koostööd ja suhtlemisoskusi, et võistelda 60-sekundilistes võistlustel.

30 minutit - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Telemängudest inspiratsiooni saanud Minutimäng, kus teie meeskonnad võistlevad erisugustes ja kummalistes 60-sekundilistes väljakutsetes, on täis põnevust ning küüsi närima panevaid momente. Kui mängu läbiviijad teevad väljakutse teatavaks, on meeskondadel võimalus omakeskis arutada, kes meeskonnaliikmetest selle ülesandega hakkama saaks. Kui võistlejad on välja valitud hakkavad nad võistlema, et ülesanne sooritada ühe minuti jooksul ja seejärel liigutakse uue ülesande juurde. Programmi jooksul peavad ürituse läbiviijad punktitabelit, et teie meeskonnad teaksid oma positsiooni. Samuti on programmis mõned lisaväljakutsed ja boonusülesanded, mis võimaldavad meeskondadel lisapunkte teenida ja hoiavad energia laes kogu ürituse vältel.

Õpitulemused

Minutimäng on kaasahaarav, energiline ja tohutult lõbus. Samuti aitab see kaasa meeskondade suhtlemisoskustele ja aitab arendada meeskondade strateegiat. Kõik ülesanded on lõbusad, kaasavad ja avatud formaadiga, mis julgustab kõiki osalema, kuid samas tunnevad osalised ennast mugavalt, kuna neil ei ole mingisugust pinget olemaks tähelepanu keskpunktis. On tõestatud, et see tõstab inimeste moraali, kuna nad õpivad tundma oma meeskonnakaaslasi väljaspool oma tavapärast töökeskkonda vabas ja lõõgastunud keskkonnas.

Seotud soovitus

Win it in a Minute” on lõbus ja kaasav tegevus. Kõik olid eufoorias ning see on tõesti olnud väga meeldejääv ühine kogemus, mis on aidanud meie moraali tõsta.

Bupa

Saada päring