Õppimine ja arendamine

Aidake parandada meeskonna ning indiviidide tulemuslikkust, suurendage nende teadmisi ja arendage oskusi.

Õppimine ja arendamine aitab parandada meeskonna ning indiviidide tulemuslikkust läbi kindlate koolituste suurendamaks teadmisi ning edendamaks oskusi. Inimkapitali investeeringute peamise osana on õppimine ja arendamine oluliseks osaks töötajate kaasamisel ning nende hoidmisel. Õppimis- ja arendusstrateegiad põhinevad ettevõtte äri- ning õppimise eesmärkidel. Need väljendavad selgesti ettevõtte olukorda ning on lähedalt seotud õppimise peamiste tulemusnäitajatega.

Kogemuslikud ärisimulatsioonid on efektiivse õppimis- ja arendusprogrammise osana kogumas üha enam populaarsust. Mängulisus ning ärisimulatsioonide kasutamine on tõestatud viis õppimisvõime suurendamiseks.

Catalyst mõistab, kui tähtis on meeskonnatöö programmide kohandamine, et need oleksid vastavuses teie ettevõtte konkreetsete õppe- ja arendustulemustega. Meil on lai valik ärisimulatsioone, mis on suunatud kindlate tulemuste saavutamisele. Lisaks on neid võimalik kohandada, et need vastaksid teie õppe- ning arendustulemustele.

Catalysti ürituste juhid on koolitatud juhendamaks osalisi läbi strateegiliselt kavandatud kokkuvõtliku ülevaate, kinnitamaks, et õpiväljundid on omastatud ning neid saab tagasi töökohal olles reaalsetes situatsioonides rakendada. Me aitame teil ühendada kogemuslikud ärisimulatsioonid ettevõtte jätkusuutlikusse õppekavasse.

Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid