Situation Room

Haarake kontroll

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Situation Room on ülimalt kaasahaarav temaatiline ärisimulatsioon. Meeskonnad peavad erinevate videojuhiste abiga avama lukustatud kohvreid, kust nad leiavad eest ülesanded ja ressursid, et lahendada müügikartelliga seotud kuriteo erioperatsioon.

Üritust juhivad videojuhised, mida esitatakse kogu programmi jooksul kindlatel ajahetkedel ja mis kujutavad endast “reaalajas” märguandeid. Kellale seatud ajaloendur näitab meeskondadele, kui palju aega on jäänud järgmise juhiseni. Programmi keskmeks on aga kohver, mis sisaldab erinevaid lukustatud lahtreid (ALPHA / BRAVO / CHARLIE / DELTA). Iga lukustatud sektsioon annab meeskondadele juurdepääsu väljakutsetele ja ressurssidele, mida hinnata ja lahendada, et esitada erioperatsioonide meeskonnale tegutsemiseks informatsiooni. Igal meeskonnal on turvaline seade (iPad ja Situatsion Room rakendus), milles oleva lingi kaudu saavad nad esitada oma tulemused erioperatsioonide meeskonnale.

Õpitulemused

Selleks, et anda õigetele inimestele õigel ajal õiget teavet, tuleb meeskondadel Situation Room lahenduse raames mõelda strateegiliselt ja tegutseda vilkalt. Programmi tulemusena õpivad osalejad mõistma ja tunnustama ristfunktsionaalse kommunikatsiooni rolli olulistust pingelise situatsiooni juhtimisel ja heade tulemuste saavutamisel.

Kaasav temaatika ja hoolikalt välja töötatud ülesanded tagavad kõikide osalejate täieliku kaasamise. Samuti aitavad need selgesti mõista ja arendada individuaalseid tugevusi ja nõrkusi, meeskonna dünaamikat ja meeskonnatöö mõjujõudu.

Seotud soovitus

Situation Room ärisimulatsioon ületas meie ootusi. Seistes silmitsi ajapingega ja käivitades agiilsust, testis programm meie meeskondade võimet oma tegevustele keskenduda. Samal ajal pidime leidma tasakaalu kiiruse ja täpsuse vahel, hinnates reaalajas saadavalolevat informatsiooni. Fantastiline üritus!

RB (Reckitt Benckiser)

Saada päring