Ava kohver - päästa jõuluvana

Päästa jõuluvana ja päästa pühad!

1 - 1.5 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Ava kohver - päästa jõuluvana on Ava kohver originaaltoote jõuluhõnguline versioon koos pühade-teemaliste ülesannetega! Võistkondadel on piiratud aeg murda spetsiaalne kood, mis peatab ajaloenduri. Sarnaselt esialgse Ava kohver meetodiga on ainsad vajalikud tööriistad ruumis iga meeskonna peades ja lukustatud alumiiniumkastis. Esimene samm on kastide avamine. Sealt leiavad meeskonnad koode ja saladusi sisaldavaid mõistatusi, mis tuleb lahti harutada. Viimasest kohvrist leiavad osalejad tähed. Kui kõik tähed on paigutatud õigesse järjekorda, saab sisestada koodi, et peatada ajaloendus ja päästa jõuluvana!

Õpitulemused

Nii nagu Ava kohver on ka Ava kohver - päästa jõuluvana kaasav mäng, mis nõuab kõigi meeskonna liikmete täeielikku tähelepanu ja panust.Erinevate väljakutsete puhul on vaja erinevaid oskuseid ja loomingulist lähenemist. Täpselt nagu esialgses Ava kohver meetodis, peavad lõpuks kõik meeksonnad koostööd tegema, sest nad peavad õige vastuse saamiseks kõik vihjed kokku panema. Meeskonnatöö on hädavajalik. Ava kohver - päästa jõuluvana on suurepärane võimalus oma jõulupidu, koosolekut või üritust lõbusa ja kaasahaarava meeskonnatöö lahendusega täiendada.

Seotud soovitus

I was proud to see everybody connecting with each other, sharing moments of fun and joy, and demonstrating, once again, that together as a team, everybody achieves more.

George Savva - General Manager
Vassiliko Cement Works

Saada päring