Leadership Stories

Väga mõtlemapanev mäng juhtimisvõimest

3 - 8 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
18 - Piiramatu

Kirjeldus

Juhtimisvõime lood on mäng juhtimisest. See on meelelahutuslik tööriist õppimise eesmärgil, kus osalejad arendavad oma teadmisi ja praktiseerivad oma juhtimisoskusi, ületades mitmeid ärilisi väljakutseid, mida nimetatakse Juhtimisvõime lugudeks. Nad peavad läbima selle õppeteekonna koos neile mängu alguses määratud mängutegelasega. Nende eesmärk on teha igas loos parim otsus ja koguda punkte. Neil võib olla see teekond koos "julge" Valerioga, "leebe ja halastava" Clementine'iga, "inimese kaitsjaga" Alessandroga, "rahva elujõuga" Dima'ga, "kalju" Pierre'iga või "tugeva ja halastava" Carlaga. "Kiire pöördumine", "käibe õudusunenägu", "Paabeli torn" ja "muutuste tuul" on vaid mõned 12 saadaolevast juhtimisväljakutsest, millega osalejad peavad mängu ajal juhtidena silmitsi seisma. Nad peavad mõtlema igale loole eraldi, visualiseerima konteksti, lugema nii ridu kui ka ridade taga, kasutama oma kogemusi plusside ja miinuste kaalumiseks ning võtma kõige sobivama toimingu. Juhtimisoskuste lugudes kerkivad ärilised väljakutsed üksteise järel, olulised küsimused vajavad kiiret ja korralikku käsitlemist ning inimesed vaatavad sulle otsa ja loodavad parimat... Kell tiksub! Kas olete mängimiseks valmis?

Õpitulemused

Katsetades erinevaid realistlikke töökohaga seonduvaid väljakutseid, on osalejatel võimalus saada teadlikuks oma stiilist ning selle mõjust meeskonna kliimale ja tulemustele. Nad suudavad tuvastada erinevate lähenemisviiside kasutamise tähtsust oma inimeste inspireerimiseks, kaasamiseks ja motiveerimiseks. Osalejad arendavad ka oskust valida õige lähenemisviis vastavalt antud olukorrale ja määratleda valdkonnad, mida parandada või edasi arendada. "Juhtimisvõime lood" on mäng, mis kehtib kõigile ärikeskkonnas osalejatele, kellel on või kes soovivad omandada juhipositsiooni. Lisaks saavad osalejad kaasatud arutelude ja mängu väga interaktiivse mehhanismi kaudu oma praegusest tasemest parema ettekujutuse ja saavad võimaluse arendada selliseid oskusi nagu suhtlemine, koostöö, aktiivne kuulamine, veenmine ja konsulteerimine.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

See toode sobib ideaalselt juhendatud sündmusejärgseks ülevaateks. Õppimise tõhustamiseks ja selle tegevuse veelgi tähendusrikkamaks muutmiseks lõpetage oma kogemus meie ainulaadse eesmärgipärase rakendusega. Meeskonna hindamistööriista Team Assessment Tool kasutades kohandatud ülevaade annab püsivaid tulemusi ja mõõdetavat tulu, soodustades meeskonna ühtekuuluvust, individuaalset isiklikku kasvu, oskuste arendamist ja seeläbi jõudlust. Leia rohkem Find Out MoreSaada päring