Juhtimisoskused

Kindla visiooni loomine, selle tõhus kommunikeerimine ning asjaosaliste abistamine selle elluviimisel.

Juhid inspireerivad nii ennast kui ka teisi saavutamaks edu. Selleks peavad juhid täielikult uskuma oma missiooni ning teadma, mida nad selle saavutamiseks vajavad. Juhid vaatavad tulevikku ning on orienteeritud eesmärkide saavutamisele. Nad teevad teoks selle, millest nad rääkinud on. Teised näevad häid juhte endast parimat andmas. Juhid loovad teiste meeskonnaliikmetega tugevad suhted. Nad mõistavad oma meeskonnas olevaid inimesi ning saavad seeläbi õigetelt inimestelt nõuda suuremaid tegusid, inspireerides neid püüdlema ning saavutama veelgi enam kui nad arvavad end võimelised olema. Inimesed kuuletuvad juhtidele, kellesse nad usuvad, kellega nad tunnevad end kaasatult ning kes selgitavad täpselt, mida neist oodatakse.

Juhtimisoskused ei ole kaasasündinud, neid õpitakse. Järelikult on juhtimisoskuste arendamine ettevõtte elutsükli jaoks hädavajalik. Parimad ettevõtted pööravad sellele tähelepanu, võimaldades paljudel inimestel rakendada juhtimisoskusi oma igapäevast rolli ning töökohustusi täites. See on üheks sammuks, mis tagab, et ettevõttes on palju selliseid inimesi, kellel on pidevalt täienev, praktiline juhtimiskogemus. Nii meeskonnatöö arendamine kui ka kogemuslik õppimine mängivad põhjalikus juhtimiskoolituse programmis olulist rolli.

Meie kogemusliku õppimise programmid keskenduvad peamistele juhtimisoskustele lõdvestunud ning mitteametlikul viisil. Igal tasemel juhid, alates tippjuhtidest kuni osakonnajuhtideni, arendavad ning täiustavad pidevalt oma oskusi, mida aitavad neil igapäevastes situatsioonides oma meeskondadel endast parimat anda. Meeskonnatööd arendavad programmid mängivad juhtide puhul teist olulist rolli. Need on suurepäraseks võimaluseks luua lõdvestunud sotsiaalne dünaamika, olla meeskonnaliikmetega samal tasemel, olla kaasatud, jagada oma kirge ning mis kõige olulisem, näidata, et ka tema on tavaline inimene – keegi, kellega saab suhteid luua.

Siin on valik Catalysti populaarsematest ärisimulatsioonidest, mis on keskendunud juhtimisoskuste arendamisele.

Tutvuge meie lahendustega ja andke endast märku,

kui teil on erisoove või soovite alustada

meeskonna hetkeseisu kaardistamisest!

Võtke ühendust

Seotud Näidisjuhtumid