Kinoklassika - online

Vändake oma kaug-meeskonnaga filmitreiler

1.5 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Kinoklassika online versioonis esitatakse osalejatele väljakutse tõlgendada oma ettevõtte ärisõnumid, põhiväärtused ja bränd dünaamilisse ja tähelepanu köitvasse filmitreilerisse. Zoomi videokonverentsi vahendusel toimuva lühikese selgitava sissejuhatuse järel jagatakse meeskonnad 3–5 liikmelisteks rühmadeks. Seejärel toimub ajurünnak, mille käigus tuleb välja mõelda filmistsenaarium. Selle raames loovad rühmad 6–10 stseenist koosneva stsenaariumitahvli ja valivad oma filmile sobiva muusika. Kui ideed on paika pandud, filmivad meeskonnad oma stseenid telefonide või tahvelarvutite abil üles ja laevad need üles vastavasse keskkonda. Samal ajal on valmis meie monteerijad, kes meeskondade juhendusel monteerivad filmitud klipid Oscari-vääriliseks filmiks.

Õpitulemused

Osalejad õpivad, et õige lähenemisega ei ole füüsiline eraldatus mõtestatud koostöö ja kvaliteetse tulemuse saavutamiseks mitte mingi probleem. Selleks, et meeskondade stsenaarium oleks teemaga kooskõlas, peavad nad oma plaani läbi mõtlema ja selle oskuslikult teostama. Osalejad väljuvad oma mugavustsoonist ning astuvad näitlejate, stsenaristide ja operaatorite rollidesse. Iga meeskonnaliige vastutab enda osa produtseerimise eest, pidades kinni tähtajast ja tagades vastavuse kvaliteedistandarditele. Meeskonnaliikmed peavad samuti tegema koostööd ürituse korraldajatega, et tagada oma filmile soovitud montaaž ning tänu sellele saavad nad arendada ka oma suhtlemisoskusi.

Remote Team Activity

Lahendus kaug-meeskonnale

Kui teie meeskond ei saa füüsiliselt kokku tulla, proovige selle lahenduse internetipõhist versiooni, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevate meeskondade jaoks. Meeskonnavaimu teadlik hoidmine on eriti oluline, kui ühised tegevused toimuvad vaid ekraanide vahendusel. Paneme ekraanid meeskonna kasuks tööle kasutades tuttavaid videokonverentsi lahendusi, et juhtida teie meeskonda põneva kogemuse vältel. Võtke meiega ühendust, et teada saada, kuidas saame seda lahendust just teie kaug-meeskonnale sobivaks kohandada.

Saada päring