Kinoklassika - online

Vändake oma kaug-meeskonnaga filmitreiler

1.5 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Kinoklassika online versioonis esitatakse osalejatele väljakutse tõlgendada oma ettevõtte ärisõnumid, põhiväärtused ja bränd dünaamilisse ja tähelepanu köitvasse filmitreilerisse. Zoomi videokonverentsi vahendusel toimuva lühikese selgitava sissejuhatuse järel jagatakse meeskonnad 3–5 liikmelisteks rühmadeks. Seejärel toimub ajurünnak, mille käigus tuleb välja mõelda filmistsenaarium. Selle raames loovad rühmad 6–10 stseenist koosneva stsenaariumitahvli ja valivad oma filmile sobiva muusika. Kui ideed on paika pandud, filmivad meeskonnad oma stseenid telefonide või tahvelarvutite abil üles ja laevad need üles vastavasse keskkonda. Samal ajal on valmis meie monteerijad, kes meeskondade juhendusel monteerivad filmitud klipid Oscari-vääriliseks filmiks.

Õpitulemused

Osalejad õpivad, et õige lähenemisega ei ole füüsiline eraldatus mõtestatud koostöö ja kvaliteetse tulemuse saavutamiseks mitte mingi probleem. Selleks, et meeskondade stsenaarium oleks teemaga kooskõlas, peavad nad oma plaani läbi mõtlema ja selle oskuslikult teostama. Osalejad väljuvad oma mugavustsoonist ning astuvad näitlejate, stsenaristide ja operaatorite rollidesse. Iga meeskonnaliige vastutab enda osa produtseerimise eest, pidades kinni tähtajast ja tagades vastavuse kvaliteedistandarditele. Meeskonnaliikmed peavad samuti tegema koostööd ürituse korraldajatega, et tagada oma filmile soovitud montaaž ning tänu sellele saavad nad arendada ka oma suhtlemisoskusi.

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring