E-laulukoor

Hääleharjutused online kohtumiste ergutamiseks

30 - 45 minutit
Siseruumides
Koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

E-laulukooril pole piire: see sobib nii väikesele tiimile kui tervele osakonnale või isegi kogu ettevõtte töötajaskonnale! Osalejatel on vaid vaja ühineda sobiva videokonverentsi lahenduse vahendusel arvutis või telefonis. E-laulukoor on ehitatud selliselt, et kavalate võtetega välditakse toppamist ning ühiselt luuakse imeline elamus. Videokõnes on osalejad ilma helita ning keskenduvad koorijuhi juhistele. Igaühe panus kogutakse kokku eraldi salvestusena, mistõttu tunnevad end julgemalt ka introvertsed osalejad. Osalejate klippidest kokku monteeritud imeline koorilaul saadetakse peale sündmust kõigile osalejatele ning elamus jätkub. Tulemuseks on kaunis näide meeskonna ühisloomest ja meeskonnavaimust.

Õpitulemused

Meeskonda tugevdavate sündmuste väärtust on kinnitanud mitmed uuringud. Tavapärased füüsiliselt ühes ruumis toimuvad sündmused ei ole aga alati võimalikud. E-laulukoor pakub võimaluse meeskonnatunnet kasvatada ka uuele normaalsusele vastaval moel. Tegevus suunab osalejaid välja astuma oma mugavustsoonist ja kujutletud piiridest, et tähistada ühist tulemust. Professionaalne läbiviija loob turvalise ja mõnusa keskkonna, et ka kõige tagasihoidlikumad meeskonnaliikmed oleksid valmis panustama. Arvestades ajaraami ja tulemust on üllatus ja imestus meeskonna võimete üle tagatud. Lõpptulemuse jagamine sobib hästi mõne järgmise sündmuse alustuseks, et meenutada osalejatele nende võimeid üllatada nii iseennast kui oma meeskonda ja liikuda tõeliselt ühes rütmis!

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring