Escape the Blizzard Online

Virtuaalne ellujäämismäng

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Tulge oma meeskonnaga talvisele virtuaalretkele, kus teil on vaja mäenõlvalt pääsemiseks kasutada praktilisi oskusi, vastata loodusega seotud viktoriiniküsimustele, lahendada piltmõistatusi ja aktiivseid väljakutseid.

Escape the Blizzard süžee hakkab lahti rulluma meeskonna väljasõidul mäenõlval asuvasse hubasesse palkmajakesse. Äkitselt saabuv tormihoiatus pöörab aga kõik pea peale. Kõigest paari tunni pärast võivad nad olla lumevangis ja ilma elektrita!

Seega peab meeskond võtma ellujäämiseks ette tagasitee. Oma talvisel teekonnal läbi metsiku looduse seisavad nad silmitsi mitmete väljakutsetega, mille seas on näiteks sõlmede sidumine, loomajälgede kindlakstegemine, esmaabi, mäe tundmine ja palju muud. Väljakutsed viivad nad viimase ülesandeni, kus nad peavad endast päästelennukile märku andma, et see oskaks neile õigesse kohta järgi tulla ning nad ohutusse kohta toimetada.

Õpitulemused

Escape the Blizzard talvine põgenemismäng õpetab teie meeskonnale sitkust ja vastupidavust. See on loodud spetsiaalselt selleks, et soodustada meeskonnaliikmete vahelist koostööd. Igal meeskonnaliikmel võib olla ainult osa küsimusest või vastusest ning õige lahenduseni on võimalik jõuda ainult koostööd tehes. Kaasahaarav teema ja põnevad väljakutsed soodustavad arutelu, kus meeskonnaliikmetel on võimalus jutustada oma varasematest kogemustest. Seega loob harjutus mõnusa keskkonna, kus meeskonnaliikmetel on võimalik üksteist uuel ja siiral tasandil veelgi lähemalt tundma õppida. Kuna väljakutsed põhinevad reaalsetele ellujäämisoskustele, saavad osalised ka kasulikke teadmisi metsikus looduses ellujäämise kohta.

Seotud soovitus

Meil oli suurepärane üritus, naersime, suhtlesime ja kõigile meeldis väga.

Mental Health Innovations

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

See meetod sobib ideaalselt sündmusejärgseks hinnanguks ja aruteluks meeskonnas. Mõnest meie meeskonnatöö arendamise meetodist õppimise tõhustamiseks ja tegevuse veelgi tähendusrikkamaks muutmiseks lõpetage kogemus meie ainulaadse rakendusega. Meeskonnatöö hindamise rakendust Team Assessment Tool kasutades tekkiv ülevaade meeskonna hinnangust ja tagasisidest annab püsivaid tulemusi ja mõõdetavat tulu, soodustades meeskonna ühtekuuluvust, individuaalset isiklikku kasvu, oskuste arendamist ja tulemuslikkust. Uuri juurderemote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring