Reis ümber maailma

Lõbus strukureeritud ümbermaailmareis kaugtööd tegevatele meeskondadele.

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Reis ümber maailma on veebipõhine meeskonnatööd arendav lahendus, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevatele meeskondadele. Tegevus toimub meie auhinnatud Go Team rakenduse vahendusel ja seda saab mängida mistahes seadmest igas asukohas. Reis ümber maailma mängus on kolm taset, mis on kõik täidetud lõbusate ja põnevate väljakutsetega.

Iga meeskond esindab ühte maadeavastajat. Mängijad suhtlevad oma meeskonnaga videokonverentsi rakenduses ja teevad tihedat koostööd, et juhendada oma meeskonna maadeavastaja tegelaskuju ümbermaailmareisil. Selleks, et läbida edukalt kõik kolm mängutasandit ja koguda maksimaalne arv punkte, peavad meeskonnad tähele panema erinevaid teateid ja hindama mängukaardil olevat teavet. Ajapiiranguga etapid ja piiratud ressursside juhtimisest tulenev pinge teevad sellest mängust ülimalt kaasahaarava õppeplatvormi.

Õpitulemused

Reis ümber maailma võimaldab kaug-meeskondadel arendada meeskonnatöö oskuseid nii, et kõik osalejad võtavad osa virtuaalselt oma kodukontorist. Mängu eesmärgid saavad mängu jooksul järk-järgult üha selgemaks kui olukorrad on pidevas muutumises - seega peavad meeskonnad olema kiired, et üheskoos strateegiliselt mõelda ja planeerida. Reis ümber maailma lahendusel on iteratiivne õpperaamistik, kus osalejaid julgustatakse informatsiooni koguma, kriitiliselt mõtlema ja oma lahendusi teiste meeskonnaliikmetega võrdlema. Ajapingega silmitsi seistes mõistavad meeskonnad, et interneti vahendusel suhtlemine on näost-näkku suhtlemisest üsna erinev. Meeskondadel aitab edu saavutada aktiivne kuulamine, et võtta vastu ja tõlgendada sõnumeid, ning täpne ja konkreetne suhtlemine.

Seotud soovitus

Meie esimese globaalse virtuaalse ürituse korraldaja oli minu õlul palju erinevaid ülesandeid. Usaldasin meeskonda ja olin kindel, et nad suudavad hakkama saada meie 350 osalejale mängu läbiviimisega ning nad said sellega vapustavalt hästi hakkama! Nad lausa ületasid minu ootusi mitmekordselt! Nad olid ülimalt vastutulevad, detailidele orienteeritud ja ülimalt energilised. Meie osalejad nautisid Reis ümber maailma kogemust ja oleme neilt saanud imelist tagasisidet!!

CWT Meetings & Events

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

See meetod sobib ideaalselt sündmusejärgseks hinnanguks ja aruteluks meeskonnas. Mõnest meie meeskonnatöö arendamise meetodist õppimise tõhustamiseks ja tegevuse veelgi tähendusrikkamaks muutmiseks lõpetage kogemus meie ainulaadse rakendusega. Meeskonnatöö hindamise rakendust Team Assessment Tool kasutades tekkiv ülevaade meeskonna hinnangust ja tagasisidest annab püsivaid tulemusi ja mõõdetavat tulu, soodustades meeskonna ühtekuuluvust, individuaalset isiklikku kasvu, oskuste arendamist ja tulemuslikkust. Uuri juurderemote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring