Ümbermaailmareis

Lõbus strukureeritud ümbermaailmareis kaugtööd tegevatele meeskondadele.

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Ümbermaailmareis on veebipõhine meeskonnatööd arendav lahendus, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevatele meeskondadele. Tegevus toimub meie auhinnatud Go Team rakenduse vahendusel ja seda saab mängida mistahes seadmest igas asukohas. Ümbermaailmareisi mängus on kolm taset, mis on kõik täidetud lõbusate ja põnevate väljakutsetega.

Iga meeskond esindab ühte maadeavastajat. Mängijad suhtlevad oma meeskonnaga videokonverentsi abil ja teevad tihedat koostööd, et juhendada oma meeskonna maadeavastaja tegelaskuju ümbermaailmareisil. Selleks, et läbida edukalt kõik kolm mängutasandit ja koguda maksimaalne arv punkte, peavad meeskonnad tähele panema erinevaid veebis olevaid teateid ja hindama mängukaardil olevat informatsiooni. Ajapiiranguga etapid ja piiratud ressursside juhtimisest tulenev pinge teevad sellest mängust ülimalt kaasahaarava õppeplatvormi.

Õpitulemused

Ümbermaailmareis võimaldab kaug-meeskondadel arendada meeskonnatöö oskuseid nii, et kõik osalejad võtavad osa virtuaalselt oma kodukontorist. Mängu eesmärgid saavad mängu jooksul järk-järgult üha selgemaks kui olukorrad on pidevas muutumises - seega peavad meeskonnad olema kiired, et üheskoos strateegiliselt mõelda ja planeerida. Ümbermaailmareisi lahendusel on iteratiivne õpperaamistik, kus osalejaid julgustatakse informatsiooni koguma, kriitiliselt mõtlema ja oma lahendusi teiste meeskonnaliikmetega võrdlema. Ajapingega silmitsi seistes mõistavad meeskonnad, et interneti vahendusel suhtlemine on näost-näkku suhtlemisest üsna erinev. Meeskondadel aitab edu saavutada aktiivne kuulamine, et võtta vastu ja tõlgendada sõnumeid, näoilmetest vihjete väljalugemine ning täpne ja konkreetne suhtlemine.

Remote Team Activity

Lahendus kaug-meeskonnale

Kui teie meeskond ei saa füüsiliselt kokku tulla, proovige selle lahenduse internetipõhist versiooni, mis on spetsiaalselt loodud kaugtööd tegevate meeskondade jaoks. Meeskonnavaimu teadlik hoidmine on eriti oluline, kui ühised tegevused toimuvad vaid ekraanide vahendusel. Paneme ekraanid meeskonna kasuks tööle kasutades tuttavaid videokonverentsi lahendusi, et juhtida teie meeskonda põneva kogemuse vältel. Võtke meiega ühendust, et teada saada, kuidas saame seda lahendust just teie kaug-meeskonnale sobivaks kohandada.

Saada päring