Esilehe uudis

Meeskonnad kasutavad uudistemeeskonna rolli astudes erinevaid ärioskusi.

2 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Esilehe uudis on harjutus, mille raames loovad meeskonnad kahe-kolme tunni jooksul esikaanelugusid. See on meeskonnatööd arendav ülesanne, mis läheb suurtest pealkirjadest kaugemale ja jõuab teie konverentsi sõnumite lugudeni. See lõbus, kiire tempoga ja energiline meeskonnatöö lahendus viib teie meeskonna mugavustsoonist välja ning potsatab teid otse ajalehetoimetusse. Ülesanne kõlab lihtsalt.

Meeskonnad peavad kõigest looma ajalehe esilehe, mis raporteerib käesolevast konverentsist. Kuid meeskonnad peavad tegema tegelikkuses palju rohkem, kui kõigest esikaane kokkupanek. Nad peavad mõtlema ajalehele nime, leidma mitu artiklit, mida ajalehes kajastada, looma koomiksi, disainima reklaami ja samuti kirjutama äriprognoosi.

See on mõjuvõimas jagatud kogemus, mis paneb osalejad mõtlema ja arutama selle üle, kuhu suunas teie äri liikumas on, ning seda mäletatakse veel pikalt peale ürituse lõppu.

Õpitulemused

Kaasahaarav lahendus kinnistamaks teie konverentsi sisu või uurimaks asjakohaseid äriküsimusi. Esilehe uudis võimaldab suunata kollektiivse loovuse sellele, mis iganes teie ettevõttes hetkel asjakohane on, olgu selleks muutuste juhtimine, tuleviku visualiseerimine, ettevõtte väärtuste kinnistamine vms. Programmis etteantud lühikeste tähtaegade kinnipidamiseks on vajalik suurepärane projektijuhtimisoskus. Kõikide meeskondade loodud esilehed pannakse välja ürituse toimumiskohas ja need on võimalik endaga kaasa võtta tagasi kontorisse, et nende põhjal koostada tegevuskava tulevaste tegevuste jaoks.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

See harjutus paneb osalejad tihtipeale uudised tõelisuseks tegema. See annab osalistele võimaluse uurida teie ettevõtte sotsiaalse vastutuse avalduse elemente: „homsete uudiste” ennustamine annab osalistele suurepärase aluse avastamaks oma mõju keskkonnale ning milliseid samme nad saaksid teha, et pidada kinni ettevõtte sotsiaalse vastutuse poliitikast.

Seotud soovitus

Making The News” on põnev meeskonnatöö lahendus, mis hoiab meeskondade motivatsiooni laes ning annab palju rahulolu. Suurepärane tegevus meeskonnatöö, äritulemuste ja innovatsiooni juhtimiseks.

Alison McLaughlin, Head of Learning and Development
Lane Crawford

Saada päring