Ratsa rikkaks - online

Ratsavõistluse põnevus meeskonnaga

30 minutit - 1 tund
Siseruumides
Võistluslik
1 - Piiramatu

Kirjeldus

Ratsa rikkaks - online toob kokku kogu meeskonna virtuaalselt koos töötama ja lõbutsema. Kasutame selleks interaktiivset online rakendust, mis toob osalejad virtuaalselt kokku kus iganes nad ka füüsiliselt poleks! Ratsavõistluste põnevuse ja energia loomiseks juhendame osalejaid kõigepealt videokonverentsi tarkvara vahendusel, kuidas kihlvedusid sõlmida ja tegevuses osaleda. Võistluseid vaatame virtuaalselt koos, jagades põnevust ja heameelt soovitud tulemustest.

Õpitulemused

Ratsa rikkaks - online pakub meeskonnale traditsiooniliste ratsavõistluste põnevust, intriige ja lõbu ekraani tagant tõusmata. Meeskonnad töötavad koos luues strateegiat, võisteldes teiste meeskondadega ning rakendades loovust! See arendab ja tugevdab meeskonnatunnet.

Ratsa rikkaks - online sobib hästi premeerima kaugmeeskonda suure töö eest. Ratsavõistluste põnevus ja intriigid loovad meeskonnale äärmiselt kaasava keskkonna pakkudes lisaks koostööle ka märkimisväärselt strateegilist mõtlemist ja analüüsi. Lisaks kuulub meetodi juurde paras kogus sõbralikku konkurentsi teiste meeskondadega.

Saada päring