Flat Out Aviator

Meeskonnad ehitavad ja navigeerivad oma lennukeid, pannes proovile meeskonnatöö

2 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
16 - Piiramatu

Kirjeldus

Kasutades detailplaneeringuid ja lamedaid papitükke, peavad meeskonnad ehitama 1:4 skaalaga elusuuruses lennukimudeli. Kui meeskonnad on oma õhusõidukitega valmis saanud, kaunistavad nad oma meistriteosed spetsiaalselt disainitud kleebistega. Seejärel panevad meeskonnad paika oma strateegia, kuidas oma lennuk edukalt läbi takistuste juhtida, ning jaotavad omavahel meeskonnasisesed rollid võidukihutamiseks. Võistluse stardiks ajavad meeskonnad oma lennukid hoovõturajale ritta. Selleks, et saavutada rekordiline aeg, peavad meeskonnad kombineerima kiirust, täpsust ja navigeerimisoskust. Võidumeeskond autasustatakse vääriliselt!

Õpitulemused

Papitükkidest lennuki ehitamiseks on vaja meeskonnatööd, leidlikkust ja suurepärast suhtlemisoskust. Lennuki ehitamisel on üheks tähtsaimaks teguriks oma lõppeesmärgi mõistmine. Ülesannete jagamine alammeeskondadele ja efektiivne meeskonnasisene suhtlus koos selge arusaamaga, kuidas iga alamrühma osad omavahel kokku sobivad, võimaldavad ehitada töökindla lennuki. Lennukite võidukihutamisel tulevad aga kasuks tõhus strateegiline planeerimine, täpne rollide jaotus ja efektiivne meeskonnatöö.

Seotud soovitus

Osalejad nautisid võrratut ja meeldejäävat kontorist eemal toimunud meeskonnatöö lahendust. See on tõepoolest suurepärane ja unikaalne tegevus, mida nad ei olnud varem kogenud. Proovisime luua midagi uut inspireerituna oma loovusest - see pakkus meile kolme tunni jooksul tohutut lõbu. Mitte miski pole võimatu!

Jaemüügi koolitusjuht Issac Law
IWC Schaffhausen

Saada päring