Innovatsiooniklubi - online

Innovatsioon võib olla igapäevane!

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Osalejad ühinevad tegevusega läbi videokonverentsilahenduse ning avavad Innovatsiooniklubi kodulehe. Igale osalejale avaneb lehel unikaalne valik mängukaarte kolmest valdkonnast: esemed, tehnika ja andmed. Asudes ülesande kallale, kombineerivad osalejad oma kaarte, et luua midagi uut ja põnevat! Väiksemates gruppides jagavad ja arendavad mängijad loodud ideid, valides lõpuks välja ühe, mida teistele meeskondadele esitleda. Selleks luuakse lühikesed ja löövad esitlused, et innustada teisi oma ideesse investeerima.

Õpitulemused

Innovatsiooniklubi - online toetab kaug-meeskondades innovatsiooni ja loovat mõtlemist. Intelligentne ja lihtne maatriks kaasab osalejad kiirelt ning loob avatud õhustiku. Selge eneseväljendus ja aktiivne kuulamine suurenevad tegevuse käigus, kui osalejad kogevad uute ideede loomise kergust. Kõige põnevama idee välja valimine arendab meeskondliku otsustusvõimet ning esitluse loomine ühisloome oskuseid. Meetodi saab täielikult kohandada teie meeskonna, ettevõtte või valdkonna jaoks oluliste teemade lahkamiseks! See ajakohane meeskonnatöö arendamise meetod aitab ühtlasi tõhusalt visrtuaalkoosolekute väsimuse vastu pakkudes tõeliselt kaasavat keskkonda.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Seisate silmitsi sotsiaalsete või keskkonna-alaste väljakutsetega? Innovatsiooniklubi kaasab kogu teie meeskonna ja miks mitte ka laiemalt huvigrupid lahenduste leidmisse. Vastavalt teie meeskonna või ettevõtte ees seisvatele väljakutsetele arendame välja unikaalse valiku mängukaarte, mis aitavad lahendada murekohti ja luua uusi võimalusi. Meetod sobib ka uute teenuste ja toodete välja töötamiseks.

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring