Kastist välja

Looge väljapanek, mis väljendab teie meeskonna vaateid.

1 - 3 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Kastist välja raames sisenevad osalejad ruumi, kus on ainult paar suurt puidust kasti. Iga kast muutub lahti voltides suureks esitlustahvliks ning selle seest leiavad osalejad neile etteantud probleemi ja abimaterjalid koos erinevate tarvikutega. Iga meeskonna ülesandeks on luua tahvlile ülevaade neile antud probleemi analüüsist, tulemustest ja soovitustest. Kui meeskonnad on oma tahvlid valmis saanud, puhutakse nendesse „elu” esitluste, arutelu ja tagasiside seanssidega.

Õpitulemused

Kastist välja on leidlik viis värskete ideede genereerimiseks ja probleeme käsitleva avameelse arutelu algatamiseks looval viisil ning vabas keskkonnas. See on suurepärane võimalus innovaatilise ja loomingulise mõtlemise stimuleerimiseks. Samuti on see oma arutelu ja tagasiside seanssidega suurepäraseks viisiks, et harjutada selget, arusaadavat ning teisi arvestavat suhtlemist. Aega ei ole raisata, seega peavad meeskonnad võtma initsiatiivi ja olema neile etteantud materjalidega leidlikud.

See oli fantastiline võimalus kõigis osalejates innovaatilisuse sädeme sütitamiseks. Me oleme oma meeskonna dünaamikas näinud märkimisväärset arengut – inimeste valmisolek kuulata oma kaaslaste ideid on kõvasti paranenud. Kõik tulemused on olnud suurepärased!

Micosoft

Saada päring