Kõik pildile

Meeskonnad lasevad endast teha pilte, mis kombineeritakse ühtseks kollaažiks.

30 minutit - 1 tund
Siseruumides
Koostööd arendav
40 - Piiramatu

Kirjeldus

Tihti tõdetakse, et organisatsiooni suurimaks väärtuseks on inimesed. Viis, kuidas need inimesed omavahel töötades sünergia saavutavad, on see, mis loob organisatsiooni ja ka selle kuvandi väljapoole. Sama palju kui logo, esindavad ka töötajad kõigis oma tegemistes organisatsiooni brändi. Kõik pildile kasutab seda teemat ja näitab läbi mänguliste tegevuste, kui oluline on iga töötaja tervikliku seisukohalt.

Konverentsile saabudes pildistatakse igat osalejat erinevat värvi taustadel. Konverentsi ajal töödeldakse pilte selliselt, et üritus saaks lõppeda mõjuva tulemusega, milles mängivad rolli kõik pildistatud.

Muusika saatel hakkavad osalejad nägema ekraanil pilte endast. Kõigepealt on näha kiirelt vahetuvad pildid üksikutest inimestest, siis montaaž neljast pildist, kuueteistkümnest pildist, kuuekümne neljast pildist jne. Kui vaade justkui taganeb ja kiirus muudkui kasvab, siis on näha aina rohkem ja rohkem pilte ning lõpuks on võimatu neid kokku lugeda. Vaade taganeb veelgi ja lõpuks on näha, et kõik pildid moodustavad kokku organisatsiooni logo või konverentsi teema.

Kõik pildile on mõjus kolmeminutiline konverentsi haripunkt, mis väärtustab organisatsiooni omanäolisust ja inimeste panust organisatsiooni väärtuse loomisel.

Õpitulemused

Kõik pildile on mõjus haripunkt konverentsil, õhtusöögil või pidulikul vastuvõtul, mis väärtustab organisatsiooni omanäolisust ja inimeste panust organisatsiooni väärtuse loomisel. Kõik pildile rõhutab, et igal üksikisikul on organisatsioonis oma roll ning üheskoos luuakse organisatsiooni kultuur ja kuvand.

Seotud soovitus

In the Picture oli lõbus viis meie logo esindamiseks meie inimestega, kes on meie kõige paremad brändisaadikud!

Accenture

together apartKaug-meeskonnad - Hübriidmeeskonnad - Mitmes erinevas asukohas paiknevad meeskonnad

See lahendus on loodud ühes asukohas töötavatele meeskondadele, kaug-meeskondadele, hübriidmeeskondadele ja mitmes erinevas asukohas paiknevatele töötajatele. Võtke meiega ühendust, kui teie meeskond töötab kodukontorist või teie kontorid asuvad erinevates paikades või erinevates riikides, et saaksime teile anda lisainformatsiooni selle lahenduse online või hübriidversiooni kohta. Lahendusi on võimalik kohandada vastavalt teie meeskonna eripäradele, seega võtke julgesti meiega ühendust, et saaksime luua just teie meeskonnale sobiva lahenduse.

Saada päring