Koomiksivõistlus

Meeskonnad teevad koostööd, et luua koomiksilugu

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Koomiline üritus, mis hõlmab planeerimist, kommunikatsiooni ja loovust, et luua hiiglaslik koomsiksiriba. Kõikide meeskondade ülesandeks on teha omavahel koostööd, et luua koomiksi kujul lugu, mis kantakse eelnevalt ettejoonistatud koomiksi „raamidele”. Raamidel on ette nähtud oma järjekord, kuid selle kohta ei jagata osalejatele vihjeid ja nad peavad omavahel arutama ning ise välja nuputama, kuhu mingi osa sobib. Ürituse kulminatsiooniks on nende multikate või koomiksite elav ettekanne.

Õpitulemused

Koomiksivõistlus on lõbus, mõtlemapanev ja meeldejääv viis, et uurida mingit teemat või kinnistada konverentsil edasi antud sõnumeid. Mitteametliku iseloomuga tegevus tekitab arutelu ja julgustab kõiki osalejaid mõtlema ning oma arvamust avaldama, kommunikeerides neid efektiivselt oma meeskonnale. Meeskonnad peabad mängu panema oma loomingulisuse, et muuta oma mõtted multikaks. Kunstilise väljenduse kaudu saavad osalejad lõõgastuda ja tunda uhkust oma saavutuste üle.

Seotud soovitus

Otsisime formaati, mis annaks meile konverentsi sisu kohta tagasisidet viisil, mis näitaks meile, et osalejad on sellest tõesti aru saanud ning omandanud. Oleme õnnelikud, et valisime Koomiksivõistluse. See vastas kõigile meie ootustele ning sai lõbusaks mälestuseks, mida me kõik saame meenutada.

Alstom

Saada päring