Linnaretk

Go Teami rakendusel põhinev seiklus

1 - 8 tundi
Väljas
Võistluslik
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Linnaretke raames käivad meeskonnad mööda erinevaid kontrollpunkte, kuhu neid juhatatakse Go Team rakenduse kaudu. Igas sihtkohas antakse neile lahendamiseks mõni ülesanne või mõistatus, mis on seotud antud linna ajaloo, kultuuri või vaatamisväärsustega. Kui ülesanne on edukalt sooritatud, näitab Go Teami rakendus järgmise ülesande asukoha. Osades vahepunktides peavad meeskonnad omapead hakkama saama, teistes tervitavad neid erinevad tegelased, kes aitavad neid ülesannete läbimisel või annavad neile ülesannete läbimiseks vajaliku informatsiooni. Kui meeskonnad on läbinud viimase ülesande, peavad nad kasutama hooratast, et saada teada lõplik sihtkoht, kus arvutatakse kokku nende punktiskoorid ning võrreldakse läbitud teekondi.

Õpitulemused

Linnaretk on võistluslik, lõbus ja aitab kaasa tugevale meeskonnatööle. See toob igas meeskonnaliikmes välja tõelise Indiana Jonesi, pannes nad teistega koostööd tegema väga ebatavalistel viisidel ning andes neile meeldejääva ja unikaalse kogemuse suurepärasest jagatud kogemusest. Linnaretk nõuab loovat mõtlemist ja probleemide lahendamist. Samuti on võimalik konverentsi või toote sõnum hõlpsasti erinevatesse ülesannetesse põimida, et teie meeskonnal oleks lõbusas jagatud kogemuses ka õppimismoment.

Seotud soovitus

Linnaretk oli unikaalne viis saada inimesed töötama meeskondades samal ajal kui nad avastasid meie konverentsis sihtkoha ajaloolisi ja kultuurilisi väärtusi.

GSK

Saada päring