Linnavaade

Go Teami linnas toimuv pildistamisülesanne

1 - 4 tundi
Väljas
Võistluslik
10 - Piiramatu

Kirjeldus

Linnavaade on programm, mille raames saadetakse meeskonnad teie valitud sihtkohas linnatänavatele. Meeskonnad varustatakse tahvelarvutitega, millesse on laetud Go Teami rakendus, mis juhatab nad esimesse sihtpunkti, kus ootab neid ees esimene ülesanne. Pildistamisülesannete ideid on tohutult palju – näiteks ettevõtte nime kirjutamine kehade abil, tänaval olevate inimeste veenmine proovimaks uut jäätisemaitset või linna keskplatsil tänavaetenduse andmine. Meeskonnad peavad seejärel jäädvustama foto, mis tõestab, et nad on ülesande täitnud ning ruttama uude kontrollpunkti. Väljakutsetele on võimalik lisada ka lisaküsimusi, mis võimaldab meeskondadel asukoha kohta rohkem teada saada.

Meeskonnad peavad mõtlema jooksu pealt ja liikuma välgukiirusel, et läbida kõik etteantud sihtpunktid ning jõuda oma tehtud piltidega tagasi baasi enne, kui aeg otsa saab. Baasis tagasi olles arvutatakse meeskondade punktid kokku ja suurel ekraanil jagatakse meeskondade tehtud pilte, et kõik saaksid osa üksteise seiklustest.

Õpitulemused

Selles kiireloomulises fotograafiaga seotud aardejahis sööstavad meeskonnad mööda linna, et läbida erinevaid ülesandeid, mis panevad proovile võtmetähtsusega ärioskused nagu juhtimine, loomingulisus, strateegia ning ajajuhtimine. Selleks, et saavutada oma eesmärgid ning võita võistlus, on ennekõike oluline aga hea ning tugev meeskonnatöö.

Linnavaade on suurepärane võimalus avastada linna, kus teie konverents toimub. See on meeldejääv ja kaasav meeskonnatööd arendav kogemus, mis sobib suurepäraselt teie järgmisele konverentsile või meeskonna väljasõidule!

Seotud soovitus

Korraldajatena oli suurepärane, et programmi oli võimalik kohandada vastavalt meie vajadustele. See oli lõbusaks sihtkoha avastamise viisiks, kuid kõige olulisem oli, et see juhtis tähelepanu tõhusale suhtlemisele, loovale mõtlemisele, strateegiale ja ajajuhtimisele.

GlaxoSmithKline

Saada päring