Nagu kaks tilka vett

Asi pole pildis, asi on inimestes, kes on pildil!

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Nagu kaks tilka vett on meeskondlik kaugmeeskonnatöö arendamise meetod, kus osalejad püüavad taasluua laia valikut erinevaid lõbusaid pilte. Kasutada on vaid kodus leiduvad kostüümid, aksessuaarid ja kasvõi kööginõud ja lambivarjud! Tulemuseks on lõbusad visuaalid, mis mõnikord on suisa nagu kaks tilka vett originaaliga.

Osalejad jagunevad tiimidesse ja asuvad taaslooma valikut pilte. Punkte toob iga pilt, kuid lisapunkte annavad loovus, huumorisoon ja detailide märkamine. Tulemustega tutvumise käigus hääletavad osalejad oma lemmik-piltide poolt ning võitja pärjatakse igavese au ja kuulsusega! Pildid jäävad loomulikult meeskonnale, et meenutada loovust ja lõbusat elamust veel edaspidigi.

Õpitulemused

Nagu kaks tilka vett on kaugmeeskondi arendav põnev tegevus, kus töötades väikestes tiimides toetavad osalejad teineteist ideede, lahenduste ja toetusega. Loovus ja looming toovad lisapunkte ning innovatsioon on meetodi südames: asi pole pildis, vaid inimestes pildil! Kiivriks võib olla lambivari ja kilbiks pannikaas. Loovuse piire kompides jõutakse eriti põnevate tulemusteni. Tegevus vajab ligipääsu veebibrauserile ja videokonverentsitarkvarale. Kõik ülejäänu korraldab ära meie meeskond!

Saada päring