Põgenemine labürindist

Tegevusterohke GPS-põhine seiklusrada, kus meeskonnad peavad leidma tee tagasi reaalsusesse.

1 - 3 tundi
Väljas
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskonnad liiguvad „päris maailma” seiklusrajal, et põgeneda tahvelarvutist peegelduvast „virtuaalmaailmast”. Meeskondadele antakse seljakotid, kuhu on pakitud hädavajalik varustus ning seejärel peavad nad hakkama lahendama erinevaid mõistatusi, et liikuda erinevate mängusektorite ja virtuaalsete kontrollpunktide vahel. Iga mängusektor on spetsiaalselt disainitud, et panna proovile meeskonna dünaamika ja efektiivne suhtlemisoskus samal ajal, kui nad ringi jooksevad. Kui meeskonnad jooksevad mööda päris maailma maastikku, annab GPS neile ette erinevaid kontrollpunkte, kus nad peavad lahendama mõistatusi ja ülesandeid, et avada järgmised peidetud kontrollpunktid ja nende kaudu virtuaalmaailma labürindist põgeneda. Iga meeskonna antud vastus või nende tehtud valik avab salajasi alternatiivseid radu, mis annavad nutikatele meeskondadele „lõiketeid” ja neile, kel nii hästi ei läinud „kummalisi kõrvalekaldeid”. Erinevate ressursside ja abivahenditega, mis mõjutavad nende edusamme, on igal otsusel oma tagajärg.

Õpitulemused

Tempokas ja ülimalt interkatiivne seiklus läbi virtuaalmaailma. Probleemide lahendamine on alles algus. Meeskonnad peavad tihedalt koos töötama, väärtustades meeskonnatööd, pinge all otsuste tegemist, usaldust, juhtimisoskusi ja kogemustest õppimist. Põgenemist labürindist on võimalik korraldada võistlusliku harjutusena, milles on olulisel kohal vastutus, kommunikatsioon ja ajajuhtimine. Ühiste õpitulemuste saavutamiseks võivad meeskonnad jõuda mängusektoritesse samal ajal, jagades mängu jooksul rakenduses oleva sõnumifunktsiooni abil üksteisega oma õnnestumi ja samas ka vigadest õpitut. Mõlemal juhul peavad mängu lõpus kõik meeskonnad omavahel koostööd tegema, et ennast virtaalmaailmast päästa.

Seotud soovitus

Meie noored töötajad olid koheselt kaasatud lahendades mitmetahulisi mõistatusi. Nad said praktikas proovile panna oma tõhusa kommunikatsiooni, meeskonnadünaamika, innovaatilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskused.

Momo

Saada päring