Põgenemine maffia eest

Interaktiivne ja lõbus põgenemismäng

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
12 - Piiramatu

Kirjeldus

Põgenemine maffia eest algab salapärase videoga, mis jutustab meeskondadele, et neid süüdistatakse täisulikus varguses. Nad olid valel ajal vales kohas. Meeskondadel on piiratud aeg, et paika panna omapoolne versioon ning teha kindlaks, kus nad röövi toimumise ajal olid. Ning kui nad suudavad välja nuputada, kes varastas teemandid, lastakse neil kindlasti minna.

Meeskondadel on röövi toimepanemise ööst kotitäis asju, mis aitavad neil lahenduseni jõuda. Meeskonnad hakkavad seejärel üksteisega mõõtu võtma, et müsteerium lahendada ning põgeneda. Sünergilise meeskonna rakendus juhib neid kontrollpunktidesse, kus nad peavad lahendama erinevaid foto-, video-, või nuputamisküsimusi ning mõistatusi, mis annavad neile vihjeid kogu lahenduse kohta. Kontrollpunktides olevad väljakutsed kujutavad endast põgenemismängu stiilis ülesandeid, nagu näiteks koodide arvamine, sümbolite vahetamise nuputusülesanded, objektide otsimine piltidelt, mõistatused, mustrite arvamine, eriskummalised lõhnad, müstilised hääled ja palju muud!

Meeskonnad teenivad õigete vastuste korral punkte ja avastavad aja ning asukohaga seotud vihjeid, mida lisada oma märkmikusse, et tuvastada oma käigud tollel saatuslikul õhtul. Võidab meeskond, kes kogub kõige rohkem punkte, kuid samuti on võidurõõm jagatud, kuna lõppkokkuvõttes peavad meeskonnad oma nimede puhastamiseks tegema koostööd.

Õpitulemused

Paljude seltskondade seas populaarsed põgenemismängud pakuvad uudset viisi mugavustsoonist väljumiseks ning uute ja põnevate väljakutsete vastuvõtmist. Põgenemine maffia eest pakub samasugust põnevust, kuid palju pandlikumas formaadis ehk ülesandeid on võimalik vastavalt kliendi soovitud tulemustele kohandada ning endiselt hoida seda kõike põneva teema ümber. Põgenemine maffia eest nõuab osalejatelt nii-öelda kastist väljapoole mõtlemist, et leida erinevaid vihjeid, üksteisega suhtlemist ja lõpuks saladusliku müsteeriumi lahendamist.

Põgenemine maffia eest on spetsiaalselt üles ehitatud nii, et kõik osaleksid nuputamisülesannetes, foto- ja videoküsimustes, lõhnade ja helidega seotud mõistatustes, loovates ja innovaatilistes ülesannetes, lauludes, tantsudes ja paljudes teistes ülesannetes. Uudne meeskonnatööd soosiv realistlik kogemus võimaldab osalejatel saada eelkõige uutes ja tundmatutes olukordades tegutsemise kogemuse, kus mängivad rolli ka ettenägematud asjaolud ja tagajärjed. Iga vihje aitab neid sammu võrra lähemale nende lahendusele, kuid nii ajalimiidi kui ka ettenägematute asjaolude ilmnemisel hakkab pinge mängu jooksul kasvama. Ilmsiks tulevad individuaalsed tugevused ja osalejad õpivad pingeolukorras reageerima ning rahu säilitama.

together apartKaug-meeskonnad - Hübriidmeeskonnad - Mitmes erinevas asukohas paiknevad meeskonnad

See lahendus on loodud ühes asukohas töötavatele meeskondadele, kaug-meeskondadele, hübriidmeeskondadele ja mitmes erinevas asukohas paiknevatele töötajatele. Võtke meiega ühendust, kui teie meeskond töötab kodukontorist või teie kontorid asuvad erinevates paikades või erinevates riikides, et saaksime teile anda lisainformatsiooni selle lahenduse online või hübriidversiooni kohta. Lahendusi on võimalik kohandada vastavalt teie meeskonna eripäradele, seega võtke julgesti meiega ühendust, et saaksime luua just teie meeskonnale sobiva lahenduse.

Saada päring