Räägime asjast

Lõbus paindlik kaasamise tööriist

15 minutit - 1 tund
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
3 - Piiramatu

Kirjeldus

Räägime asjast on hea viis vestluse tekitamiseks ja koosolekute elavdamiseks nii live kui online kohtumistel. See on mugav brauseripõhine meetod, mis ei nõua rakenduste allalaadimist. Osalejate energia tõuseb, kui süsteem valib igas paraja suurusega grupis välja esimese mängija, kes peab täitma kindla ülesande ette antud aja jooksul. Kui mängija tunneb end enesekindlalt, võib ta ülesande raskusastet tõsta, tehes asja veel huvitavamaks. Kui aeg on läbi saanud, annavad kaaslased talle tagasisidet tema soorituse kohta. Seejärel alustab uus mängija ning protsess kordub. Tegevus kestab senikaua, kuni kõik osalejad on saanud ennast väljendada ja teistele tagasisidet anda.

Õpitulemused

Räägime asjast on loodud selleks, et tekitada vestlusi ning suurendada osalejates spontaansust ja loovust. Meetod annab igale mängijale võrdse hääle ja loob kaasahaarava keskkonna, kus igaüks saab oma vaatenurka jagada. Tegevuse käik pakub head süsteemi tagasiside saamiseks ja aktiivseks kuulamiseks. Tulemusena loob see mängijate vahel sideme, mis suurendab motivatsiooni, kaasatust ja tugevdab ettevõtte kultuuri.

Räägime asjast on täielikult kohandatav vastavalt teie vajadustele. Valige tegevuse kestus, voorude arv ja ajaraam. Otsustage, kas tegevus võiks olla pigem meeskondlik või võistluslik. Fookuses võib olla informaalne võrgustumine, mis tekitab lõbusaid vestlusi, või hoopis meeskonna jaoks olulised sisulised teemad, millest turvalises keskkonnas süsteemselt rääkida.

remote teams

Kaugmeeskonnale mõeldud lahendus

See lahendus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete üle maailma laiali - see põnev meetod sobib ideaalselt meeskonnatöö arendamiseks! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame Teie meeskonnale sobivaima lahenduse.


web or app

Veebi- ja rakendusepõhised meeskonnatöö programmid

Kas teadsite, et pakume erinevaid veebi- ja rakendusepõhiseid lahendusi? Võtke meiega ühendust, et leida just Teie meeskonnale sobivaim meeskonnatööd arendav programm.

Saada päring