Raamatud riiulisse

Projekteerige, ehitage ja kaunistage raamaturiiul, mida annetada lastele.

2 - 4 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Peale meeskonna ajurünnakut jaotatakse ülesanded ja meeskonnad hakkavad projekteerima, kavandama ning ehitama raamaturiiulit. Pool meeskonnast vastutab seinamaalingu loomise eest, mis moodustab raamaturiiuli taguse samal ajal kui teine pool meeskonnast loob riiulitest silmapaistvad kunstiteosed. Riiulite kaunistamiseks viiakse asjaosalistele läbi töötuba, kus õpetatakse neile dekopeerimist ehk salvrättidelt mustrite kopeerimist puidule ning seejärel saavad nad õpitud tehnikat riiulite dekoreerimisel rakendada. Kui riiulid on valmis, esitlevad ja selgitavad meeskonnad lühidalt oma loomingut ning seejärel annetatakse riiulid kohalikule organisatsioonile, kes neid vajavad.

Õpitulemused

Raamatud riiulisse ülesanne tekitab teadlikkust hariduslike ressursside olulisusest ja kuidas me kõik saame teha lihtsaid kuid olulise tähtsusega asju, et aidata leevendada edu alustalaks olevate raamatute laiaulatuslikku puudujääki puudustkannatavates kogukondades ja nende asutustes. Grupid võivad samuti aidata koguda raamatuid, et tagada raamatutega täidetud raamaturiiulid nende üleandmisel. Samuti on võimalik neil aja jooksul käia riiuleid täiendamas, luues nii püsivad tulemused ja sidemed.

Seotud soovitus

Me valisime sihilikult selle lahenduse, et meie inimesed saaksid keskenduda andmisrõõmule. Ja see oli suurepärane tegevus ning inimestele meeldis teha midagi tavatut. Kõik olid väga rahul, et nad pingutasid õilsa eesmärgi nimel.

NALCO

Saada päring