Rattad alla

Ehitage jalgaratas ja aidake abivajavaid lapsi

2 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
24 - 200

Kirjeldus

Meeskonnad lahendavad lõbusaid ja aktiivseid ülesandeid ning mõistatusi, et „teenida” oma meeskonnale tööriistu ja jalgratta erinevaid juppe. Kui meeskonnad on endale kogunud piisavalt ressursse, hakkavad nad pihta keerukama ülesandega, mis seisneb efektiivse tootmisprotsessi loomises, et piiratud ajaga oleks võimalik kokku panna terve rida erinevaid jalgrattaid. Paika on pandud ranged kvaliteedistandardid, mida kontrollitakse ametlike kvaliteedikontrolli põhjal. Ürituse lõpu saabumisel ajavad meeskonnad oma rattad ühele joonele ja valmistavad ennast ette oma toodete esitlemiseks ning lühikeseks reklaamimiseks teistele meeskondadele, kes esindavad nende kliente.

Õpitulemused

Erakordne meeskonnatöö üritus, mis loob mõjukaid õppimisvõimalusi ja püsivaid mälestusi. Meeskonnad peavad teiste meeskondadega võistlemise muutma koostööks, kus nad jagavad omavahel varustust, tööriistu, parimaid praktikaid, teadmisi ja ressursse, luues ühise eesmärgi panna kokku olemasolevatest ressurssidest võimalikult palju jalgrattaid.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Kokkupandud jalgrattad annetatakse valitud lastekodule tuues rõõmu saajatele ning rahulolu nende kokkupanejatele.

Seotud soovitus

Meie töötajad mõistsid kiirelt, et see tegevus avaldab tõelist mõju. Nad lükkasid ennast tagant, et saavutada piiratud aja jooksul võimalikult head tulemused. Meie inimeste näol olid laiad naeratused teadmisest, et nad saavad sellega midagi reaalselt muuta.

AIA Group

Saada päring