Summit Challenge

Meeskonnatöö tipu edukaks vallutamiseks

1 - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Meeskondade eesmärgiks on asuda ekspeditsioonimeeskonna rolli ning vallutada üheskoos mäetipp. Mängijaid juhendatakse läbi spetsiaalse rakenduse täitma erinevaid lõbusaid ja kaasavaid ülesandeid, et teenida oma meeskonnale punkte ning liikuda järgmistele tasanditele. Meeskonnaliikmetel on seejuures täita erinevad rollid. Edukaks mäkketõusuks peavad ronijad ja ekspeditsioonijuhid omavahel erinevat informatsiooni ja juhiseid jagama. Eduka soorituse tähistamiseks on neil otseloomulikult võimalik teha tipus ka üks lõbus ühispilt. Summit Challenge lahendust on võimalik kohandada konkreetse ettevõtte kohta käivate küsimustega.

Õpitulemused

Virtuaalse ekspeditsioonimeeskonna rolli astumine lõbusas, aga samas piiratud ajaga simulatsioonis aitab meeskondadel olla rohkem kaasatud ning muuta virtuaalsete meeskondade tööd veelgi tõhusamaks. Olulisteks õpitulemusteks on ka tõhus suhtlemine, kiire otsuste langetamine ning strateegiline planeerimine riski ja preemiat arvesse võttes. Ühise eesmärgiga loominguline kaugmeeskonna väljakutse on kogemus, mida on võimalik otseselt üle kanda ka töömeeskondadele.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Küsige meilt rohkem informatsiooni Summit Challenge lahendusele ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud komponendi lisamise kohta.

remote teams


Tegevus kaugmeeskonnale

See tegevus on loodud kaugmeeskondade ühendamiseks. Ükskõik, kas töötate kodust, erinevatest kontoritest või olete täiesti üle maailma laiali, sobib see põnev meetod meeskonnatöö arendamiseks ideaalselt! Kui vajate hoopis hübriidlahendust või soovite arutada muid ideid, võtke ühendust ja leiame teie meeskonnale kõige paremini sobiva lahenduse.

Seotud soovitus

We haven’t laughed so much and had so much fun in a while as everyone has been so busy, so this was just the medicine we needed. The event was a complete success. Everyone LOVED the event and looking forward to more in the future

Joseph Foo
LUNO Malaysia

Saada päring