Talendijaht

Leidke oma meeskonda õiged mängijad, et nende oskused vastaksid klientide nõudmistele.

10 minutit - 1 tund
Siseruumides
Võistluslik
12 - Piiramatu

Kirjeldus

Talendijahi põhimõte on lihtne. Osalejatele antakse projekti lühikirjeldus ja nad peavad õigetest mängijatest kokku panema meeskonnad, mis vastavad klientide vajadustele. Osalejatele jagatakse kaardid, kus on kirjas nõutavad anded ning oskused. Kuid see kõik sugugi nii lihtne kui näib. Nii nagu ka päriselu situatsioonides, on ka siin mängus oskused piiratud ja see põhjustab suure nõudluse mõningate oskuste järele. Selle tulemusena pannakse meeskondi kokku ja grupeeritakse ümber ning see tagab mitmesuguseid grupisiseseid läbikäimisi.

Õpitulemused

See kiiretempoline kogemuslik ärisimulatsioon nõuab nii muutuste juhtimist kui ka efektiivseid läbirääkimisoskusi. Pidev projektide kirjelduste vool nõuab kiiret erinevate talentidega inimestest meeskondade kokkupanekut. Selleks, et olla edukas, peavad osalejad usaldusväärseid suhteid luues mõtlema pidevalt oma investeeringute tasuvusele (ROI). Kvaliteetsete tulemuste saavutamiseks on oluline saavutada tasakaal efektiivse suhtluse ja kiire turuga kohandumise vahel.

Seotud soovitus

Milline tõhus ärisimulatsioon. See tõi osadel inimestes välja tõelise konkurentsipisiku. Oli huvitav vaadata, kuidas nad oma talenti kasutasid. Tõeliselt lõbus! See andis meile palju kõneainet turu konkurentsieeliste ja kiiruse üle. Siiralt soovitame!

Microsoft

Saada päring