Turumajandus

Meeskonnad võistlevad kauplemises, et kasvatada oma rikkust.

1 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
24 - Piiramatu

Kirjeldus

Turumajandus harjutuse tegevus toimub metsikus ja seadusetus Doge City linnas 1860. aastatel - suurepäraste võimaluste aeg, kuid kus ettevaatamatuid ja halvasti informeerituid võis oodata katastroof. Mäng kestab neli tsüklit ehk neli aastat. Iga aasta algab meeskondade kauplemisega ja lõpeb, kui meeskonnad naasevad oma kaubavankriteni, et saada kindlate kaupade eest teenitud väljapreemia. Siin mängus vahetavad perekonnad omavahel kogutud teadmisi.

Mängu edenedes arendavad meeskonnad teiste meeskondadega suhteid ja jagavad omavahel kogutud teadmisi. Seda vägagi mitmekülgset mängu saab mängida 12 kuni koguni 800 inimesega nii ettevõtte koolitusena, konverentsi vahepalana, õhtusöögi eelse või peale õhtusööki toimuva tegevusena.

Õpitulemused

Turumajandus on energiline mäng, kus osalised peavad koguma informatsiooni, kauplema ning kasvatama usaldust - see on ideaalne suhteid soojendavaks harjutuseks või konverentsi vahepalaks. Kiire ja nutikas tegevus, kus meeskonnad peavad oma tulude maksimeerimiseks pidama läbirääkimisi ja kauplema. See on küll võistluslik harjutus, kuid kõige edukamad meeskonnad on need, kes teevad teistega koostööd, et saada win-win tulemusi, kuid keskenduvad samaaegselt ka enda tulemuste saavutamisele.

See on eriti edukas üritusena, mis lõhub barjäärid ja ühendab grupid, samal ajal tugevdades läbirääkimise põhiprintsiipe. Ülevaate raames jagatakse võidu toonud strateegiaid ja mängust õpitut rakendatakse tagasi töökohal olles.

Aitäh teile suurepäraselt veedetud aja eest – me tõesti nautisime seda. „Trading Post” ei ole mitte ainult ülimalt lõbus, vaid see aitas ka liita meie meeskonda, sütitas loovat mõtlemist ning arendas suhtlusoskust.

Avis

Saada päring