Ühe löögiga

Kogukonna suunitlusega golfiturniir

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
18 - Piiramatu

Kirjeldus

Golf on olnud alati populaarseks spordialaks ärisuhete loomisel ning hoidmisel, olgu see siis rohelistel muruväljadel või konverentsiruumides. Me oleme muutnud selle auväärse spordiala lõbusaks ning kaasavaks miniversiooniks, mis võimaldab kõigil tähenduslikul moel kaasa lüüa.

„Hole in One” paneb osalejad töötama meeskondades, et planeerida ning ehitada väljakutset esitav minigolfirada, kus nad ka ise lõbusa ning võistlusliku turniiri raames mängima hakkavad. Meeskonnad disainivad oma rajad kasutades neile etteantud materjale. Tõeliseks väljakutseks on aga see, et iga auk peab olema ehitatud lõbusaks, väljakutset esitavaks ning kõigil aukudel peab olema erinev kontseptsioon. Iga meeskond disainib ning ehitab endale samuti ka golfikepid, mida nad kasutavad lõplikul turniiril, kui nad mängivad erinevates aukudes ning peavad punktiskoori.

Õpitulemused

„Hole in One” on energiline ettevõtmine, mis paneb kõiki osalejaid kaasa lööma selle erinevates osades, mis hõlmab nii keerukatele küsimustele vastamist, loomingulist kavandamist ning väljaku ehitamist, et kõik saaksid lõpuks sellel kätt proovida. Mängu tuleb panna loovus ning leidlikkus! Minigolfiväljakute planeerimisel tulevad kasuks tõhus kommunikatsioon ning projektijuhtimisoskused. Osalejatel on lõbus ning saavad tunda suurepärast andmisrõõmu!

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Peale meeskonnatöö harjutust annetatakse toiduained väljavalitud kohalikule heategevusorganisatsioonile. Võimalik on paluda osalistel tuua ise annetuseks toiduaineid või alternatiivina võib ettevõte ise vastavalt soovitud annetussummale erinevate konservidega üritust varustada.

Saada päring